Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/👏 Україна всуху розбила Вірменію в останньому матчі Пятова

👏 Україна всуху розбила Вірменію в останньому матчі Пятова

Андрій побив рекорд Шовковського.

Автор — Tribuna.com
11 июня 2022, 18:25
11

Збірна України виграла й другий матч Ліги Націй – в номінально домашній грі команда Петракова в Лодзі перемогла Вірменію. Матч хоч грали і не в Україні, але проходив від в атмосфері повної підтримки нашої країни, майже як домашній:

Олександр Петраков обрав такий стартовий склад:

Місце в воротах отримав Андрій Пятов, який напередодні оголосив, що цей матч буде для нього останнім за збірну. А Олександр Зінченко зіграв зліва в захисті, бо Соболь тільки перехворів, а Миколенко до цього провів три матчі за тиждень.

Вірмени дуже компактно та якісно захищались. Попри повну перевагу, збірна України так і не змогла відкрити рахунок в першому таймі.

Тільки по закінченню першої години гри наша команда при повному домінуванні змогла забити. Чудова комбінація на правому фланзі між Циганковим та Караваєвим, пас в убійну зону під удар Маліновському, Руслан зі своїм топовим ударом таке не пробачає – 1:0:

Майже одразу після голу Пятов по-справжньому врятував, витягнувши м’яч з лінії воріт після зрізки Забарного.

А на 77-й хвилині Україна додавила Вірменію. Караваєв скористався помилкою оборони:

А далі був вже нокаут від Миколенка – 3:0:

3:0 – збірна України перемагає Вірменію та прощається з Андрієм Пятовим. У своїй останній грі він побив рекорд Олександра Шовковського – тепер 47 сухих матчів за збірну.