Tribuna/Футбол/Блоги/Велкам ту май блог/Матч туру!Десна-Зоря(розбір матчу)

Дам свою, нікому не цікаву, рецензію на головний матч 1 туру УПЛ

Автор — Vitaliy Matskiv
22 августа 2020, 23:31
4

Минулого сезону це був центральний матч останнього туру сезону 2019-2020, а сьогодні це центральний матч першого туру сезону 2020-2021, що ж змінилось за 1 місяць перерви?

Фаворов змінив форму, Будківський знову забив, а Іванісеня захворів на коронавірус чим допоміг Десні.

Про Зорю:

Перший тайм Зоря показувала, що неспроста вона зайняла у минулому сезоні 3 сходинку і впевнено «возила» суперника.Це можна побачити не лише по-грі, а й  і  за статистикою, де Зоря на голову вище(ФОТО1)

(Фото 1)

Команда Скрипника має награний механізм і у гравців присутній green-line, проте відсутність Іванісені у центрі поля, відіграло важливу роль у сьогоднішньому матчі. Якщо Гречкін, котрий повинен замінити Михайличенка, відіграв «непогано», то ось Назарині важко було замінити Іванісеню, його перекривав Філіпов та не давав спокійно розвинути білд-ап, через, що Шевченко змушений вибивати м’яч(ФОТО2)

(фото 2)

Іванісеня часто опускається на лінію до ЦЗ, приймає м’яч та протягує його, також це пов’язено із дебютом Назарини, тому можлива «недовіра» з боку партнерів(фото3)

(фото 3)

Зоря часто грала через зону №14 і там у Десни проблеми(ФОТО4)

(фото 4)

Але відустінть активного опорника(Іванісені) не дало великої переваги у цій зоні, не хватало гравця(переважно Хомченовського) для більшого overload’у в центрі.

До того ж Зоря забила гол якраз після сольного проходу  через центр Кочергіна, той у свою чергу віддав на Фаворова, який реалізував момент і рахунок 1-0!(фото 5)

(фото 5)

Зоря грала у високому блоці пресингу, який був ефективний лише у 1 таймі, тому що, це змушувало футболістів Десни грали лонгболами де за м’ яч міг поборотись лише Філіпов, а от у другому таймі із появою Будківського, Десна почувалась комфортно при таких умовах(фото 6)

(фото 6)

Так чому програла Зоря?

Все почалось із заміни Абу-Хани, захисник получив травму ще у 1 таймі, це вплинуло на матч, замість нього вийшов Піддубний, котрий значно програє у швидкості свому партнеру. І у 2 таймі гравці Десни частенько грали через його зону.

У 2 таймі Десна почала грати більш активніше і якби «недоречна» пенальті, матч склався зовсім по-іншому. Після пропущеного голу, гравці Зорі почали атакувати, так наче, вони програють, но тепер центр поля було пройти важче, у перериві Рябоконь, скоріш за все, дав вказівку грати більш компактніше, тому у  Зорі був лише варіант, проходити через фланги, де Десна почувала себе комфортно у боротьбі, роблячи overload(ФОТО 7)

(фото 7)

Якщо у 1 голі з «привозом» пенальті до Назарини є питання, лише чи було необхідно виконувати підкат, то ось у 2 голі винна лежить повністю на самому Єгору(Фото 8)

(фото 8)

Десна

У першому таймі підопічні Рябоконя не завдали жодного удару в ствір воріт суперника. Команда захищалась у середньому блоці, проте вийти з під пресингу було важко, і моменти вдавалось робити, лише після помилки гравців Зорі. (Фото 9)А дуелі 1в1 на флангах давали тільки можливість подати у штрафний, де зріст Тотовицького не давав переваги у цьому компоненті.

(фото 9)

Також на фото вище, можно побачити розриви між гравцями, якими Зоря пробувала будувати атаки.

2 тайм.

Перший тайм був провальний у Десни, нічого не получалось, що не скажеш про другий.

Заміна Тотовицького на Будківського лише додала, Пилип вдало грав у повітрі та й у швидкості не поступався Піддубному, через що і мав перевагу в атаці!

Після 2 пропущеного, Зоря понеслась в атаку, у свою чергу гравці Десни почали заставляти грати їх через фланги, так як тепер.центр компактний, на фланагах робили overload і зазвичай «мужики» вдавались до неефективних лонгболів (фото10)

(фото10)

А ось лонгболи з боку Десни,на крайніх нападаючих,були в рази ефективніші. Фаворов часто втрачав свій правий фланг де Філіпов або ж Калітвінцев користались цим завдяки своїй швидкості, так і виник 3 гол у ворота Зорі(ФОТО 11-12)

Висновок

Після 3 голу Зоря вже кинулась в атаку і трішки більше везіння гравцям Десни, рахунок міг бути значно більше аніж 3-1. Десна переграла Зорю заслужено, це приємний бонус у вигляді +моралі перед квалами в ЛЄ.