Tribuna/Футбол/Блоги/Sport by Alex/ФАРЕРСЬКА ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. КОРОТКИЙ ОГЛЯД ВОСЬМОГО ТУРУ

Блог — Sport by Alex
Автор — duce
18 июня 2020, 19:41
1

Поки футбольна Європа слідкувала за фіналом Кубка Італії та АПЛ на Фарерських островах зіграли матчі передостаннього туру першого триместру сезону. І сенсацій у ньому вистачало.

«Агрія Болтфелаг» - «ЕБ/Стреймур» 1-1 Сенсацією запахло уже в першому поєдинку туру, коли на 39 хвилині Самуельсен вивів «АБ» вперед. Після цього гості перехопили ініціативу, більше атакували, завдавали ударів по воротам Ейтстеінссона, але відігратися не виходило. Свято господарям зіпсував автогол Лаваля в компенсований час.

«Болтфелаг-36» - «Нес Сокнар» 1-1 У другому матчі дня між собою зійшлися претенденти на медалі сезону 2020. «Б-36» зі старту показав, кому ці медалі треба більше, Себастьян Пінгель забив вже на другій хвилині зустрічі. Господарі не збавляли темп, але подвоїти перевагу не вдавалося. По перерві картина гри не змінилася, «Б-36» атакував, «НСІ» захищався і час від часу переходив в контрнаступ. Один із таких завершився взяттям воріт, на 67 хвилині відзначився Петур Кнудсен, котрий забиває вже в 4 матчах поспіль. В результаті не надто логічна нічия, на користь «ГБ» та «КІ», як здавалося після матчу, але про це пізніше.

«Скала ІФ» - «Творойрі Болтфелаг» 0-2 «Скала» все міцніше закріплюється на останній позиції в чемпіонаті. Тепер підопічні Якобсена спіткнулися об «ТБ», котрий повільно, але піднімається до середньої частини таблиці. Загалом матч був рівний, просто гостям трохи більше пощастило. На 60 хвилині відзначився сенегальський оборонець «ТБ» Нденде Гуейі, а в компенсований рефері час ще один дефендер Поуль К’яртан закріпив перевагу.

«Гавнар Болтфелаг» - «Клаксвікар» 3-3 Отже плавно переходимо до центрального матчу туру. Після нічиєї у грі «Б-36» - «НСІ» переможець звітної гри мав можливість збільшити відрив. Захисники забивали і тут, на 8 хвилині «ГБ» вийшов вперед силами Даніеля Йогансена. Зрівняв рахунок на 28 хвилині Йоганес Даніельсен, а поки господарі не оговталися Патрік Йоганнесен забив вдруге. На перерву «КІ» пішов перемагаючи. Другий тайм господарі почали зі своїх спроб рахунок зрівняти, і на 56 хвилині їм це вдалося, свій дебютний гол в сезоні забив Йогван Давідсен, але вже за дві хвилини Йонн Йоганнесен знову вивів вперед гостей. Йоганнесен забив ще раз, але тепер уже у власні ворота, встановивши на 72 хвилині остаточний рахунок 3-3. Піти у відрив «КІ» не вдалося, а от «ГБ» втратив перші очки в сезоні.

«Вікінгур Гота» - «Ітроттерфелаг» 1-2 "Сенсаційний" тур завершився також сенсацією, якщо поразка "Вікінгура" від "КІ" була може й логічною, то матч проти "ІФ" повинен був приносити три залікові бали "вікінгам". Проте вийшло навпаки. Господарі поля грали першим номером, більше атакували, але забити не виходило. А от в середині другого тайму Гундур Петерсен, котрий замінив Локіна відкрив рахунок. Урош Стоянов на 73-й хвилині подвоїв перевагу гостей. "Вікінгур" намагався відігратися, за 10 хвилин до фінального свистку Фіннур Юстінуссен відіграв один м'яч, але врятувати гру не вийшло.

Турнірна таблиця: зміна лише одне "ІФ" піднявся на 5 місце, "ТБ" відірвався від групи аутсайдерів, "ГБ" мав можливість збільшити відрив, але втратив очки.

Матчі 9 туру відбудуться 21 та 22 червня: 21.06.2020 /17:00/ "ІФ" - "Б-36" (****) 21.06.2020 /17:00/ "ТБ" - "АБ" (**) 21.06.2020 /17:00/ "КІ" - "Скала" (*) 21.06.2020 /19:00/ "Стреймур" - "Вікінгур" (***) 22.06.2020 /22:00/ "НСІ" - "ГБ" (*****) Центральний матч - тут все очевидно, "Нес Сокнар" приймає "ГБ", на друге місце по цікавості поставив би гру "ІФ" - "Б-36", "Стреймур" має шанс в притул наблизитися до "Вікінгура", "ТБ" - "АБ" - по своєму теж цікавий матч, питання тут в тому, чи зможе "ТБ" відірватися від "групи вильоту", ну а гру "КІ" - "Скала", тут діючий чемпіон має легко перемагати.

Кілька слів про Першу Ліг: "Гавнар Болтфелаг-2" - "Болтфелаг-36-2" 6-1 "Вестур-07" - "Гойвік" 3-0 "Вікінгур-2" - "Аргія Болтфелаг-2" 1-0 "Болтфелаг-68" - "Клаксвікар-2" 0-2 "Нес Сокнар-2" - "Болтфелаг-71" 4-3 Дублі йдуть у відрив, принаймні "Вікінгур" та "Нес Сокнар", котрі мають по 17 очок, клуби з 3 по 8 місце розділяє 1 очко, "Гойвік" та "АБ-2" відстали. Матчі 9 туру тут відбудуться в суботу.