Tribuna/Футбол/Блоги/Sport by Alex/Чемпіонат Гоцо 2016/2017. 2 тур

Погодні умови завадили завершити програму другого туру, але про все по порядку.

Блог — Sport by Alex
Автор — duce
25 сентября 2016, 18:47

Другий туру в чемпіонаті Гоцо вийшов неповним. Сьогодні мали відбутися два поєдинки, але як було повідомлено на офіційній сторінці Ліги у Фейсбуку – матчі які планувалося провести 25 вересня перенесено через сильні зливи.

Звісно, можна було дочекатися цього – але краще швидше розповісти про ті перипетії, які відбувалися на полях (а вірніше на одному полі) в перший ігровий день туру.

О 18:00 за місцевим часом почалася перша гра:

«Ксагра Юнайтед» - «Ораторі Яузс» 0:1

В цій грі зустрілися клуби, які поступилися в першому турі, і обидва суперники хотіли довести своїм фанам, що то була прикра випадковість. Краще це вийшло у гостей (звісно, номінальних, бо як і в Андоррі всі матчі відбуваються на одому стадіоні). Але про все по-порядку.

Перший там був досить рівним, обидва суперники створили по кілька небезпечних моментів. На 11 хвилині гості мали можливість забити, але м’яч пройшов мимо. Через 3 хвилини Лонгарела знову пробивав по воротах, але тепер вже над поперечкою. На 16 хвилині хорошу можливість мали вже господарі поля – Нікола Вітіровіч пробивав у нижній кут, але Камільєрі відбив м’яч. Другий момент виник у «Ксарги» вже наприкінці тайму, коли той же Вітіровіч після удару зі штрафного влучив у штангу. А вже за дві хвилини після подачі з кутового відзначився Евертон Феліпе Да Сілва Сантос.

Другий тайм почався з обопільних атак. На 51 хвилині «Ораторі» могли подвоювати перевагу, після кутового. У наступній же атаці Антойо Ласков міг зрівнювати рахунок, але воротар парирував його удар, після кутового пробивав Джеральд Туше, але у ворота не влучив. «Ксагра» посилювала тиск на ворота суперника, раз у раз Леонард Камільєрі рятував свою команду. Гості змогли витримати тиск, і довели матч до перемоги.

А о 20:00 почався другий матч:

«Гайнсіелем» - «Вікторія Уондерз» 3:0

І діючі чемпіони здобули в ньому переконливу перемогу. Звісно по старту сезону важко судити, але по першим іграм складається враження, що мало хто зможе завадити «Гайнсіелему» відстояти титул. Тепер детальніше про сам матч.

Господарі вже з перших хвилин запропонували досить високий темп і почали організовувати гострі атаки. На 13 хвилині після потужного удару Кріса Камільєрі м’яч влучив в поперечину, вже за кілька хвилин ту ж поперечку струсив удар Даймона Хілі. Ближче до середини тайму почали прокидатися і «мандрівники», реальний момент мав Предраг Дордевіч, але після удару зі штрафного м’яч пройшов мимо воріт. А на 30 хвилині рахунок відкрили господарі – після навісу зліва від Сандовала Гуарні ударом головою забив Рафаель Кух Сохна. Наприкінці тайму команди обміняли небезпечними моментами, але після удару Джона Камільєрі «Вікторію» врятував воротар, а от удар Ігоря Ґркаяча був заблокований захистом.

На початку другого тайму гості пішли відігруватися – Ігор Ґракяч навісив, Міланко Рашковіч пробивав, але кіпер «Гейнсіелема» був на місці. Проте після цього перевага перейшла на бік «чорних»: Схона, обидва Камільєрі мали непогані нагоди відзначилися, але м’яч то не влучав у ворота, то опинявся у воротаря. А на 56 хвилині господарі подвоїли перевагу. Після удару зі штрафного м’яч потрапив у стінку і вилетів у поле. Після кількох заблокованих ударів він потрапив на правий фланг, після навісу воротар гостей невпевнено зіграв на виході, чим дозволив пробити Еміліано Латтесу, який своїм ударом влучив у Джона Камільєрі, від якого той і залетів у ворота.

Господарі продовжували тиснути, хороший момент мав Кріс Скортіно, але його удар пройшов мимо. Огризалася і «Вікторія», Міланко Рашковіч пробивав по воротах, але м’яч після його удару став легкою здобиччю воротаря. Момент був і у Ігоря Ґракяча, але його удар було заблоковано. Гравці «Гайнсіелуму» йшли в контратаки, але їм не вистачало влучності. І в такій грі від воріт то воріт, коли м’яч не затримувався в центрі Рафаель Кух  Сохан скористався тим, що воротар вийшов далеко з воріт, і перекинув його дальнім ударом. Рахунок став 3:0, а сам Рафаель вирвався у лідери бомбардирського заліку, забивши 3 м’ячі у 2 матчах. Загалом – легка перемога господарів.

Ось таким вийшов другий тур (ну, принаймні перша його половина), тепер же поговоримо про дати наступних поєдинків: отже, матчі які мали відбутися сьогодні (25 вересня) переносяться на вівторок (27 вересня). Відповідно, матчі які було заплановано на 28 вересня відбудуться 30 вересня (а це 2 поєдинки), а ті, які мали би відбутися 30-го відбудуться вже в жовтні. Ну, якось так.