Tribuna/Футбол/Блоги/Біло-синє серце ♥/Переможна серія «біло-синіх»

Переможна серія «біло-синіх»

Перемога над «зеленими левами» дозволила киянам продовжити свою серію перемог в Чемпіонаті України!

Автор — LiDKa
24 мая 2015, 21:46
2

Не варто наголошувати на тому, що це був надто важливий матч для київського «Динамо». Адже, як ми пам’ятаємо, біло-сині оформили дострокове чемпіонство у попередньому турі, зокрема, в поєдинку проти «Дніпра».

Столичний клуб, своєю основою у стартовому складі, дав зрозуміти, що збирається здобути перемогу. Нагадаю, що кияни жодного разу не програли у цьому сезоні.

Слід сказати, що це поєдинок команд, вболівальники яких, мають чи не найбільш дружні відносини!

Чудова, патріотична атмосфера. Загалом, нічого дивного. Це ж Львів!

Досить спокійний початок матчу. Крім декількох атак збоку обох команд, загалом і згадати нічого… Не багатий на удари у площину воріт 1-й тайм. Багато передач, боротьби. Рахунок у матчі не відкривався. Карпати не відкривали зони, ставлячи акцент на оборону. Це ,напевно, і заважало київській команді. Під кінець тайму пожвавилась гра збоку динамівців. Така собі активізація з точки зору атаки. Але, рахунок так і залишився незмінним.

Дещо неспокійно розпочався 2-й тайм поєдинку. З перших секунд біло-сині стали бігти в атаку і пробивати по воротах суперника. Не відставали від них і "леви", котрі також намагалися  щось організовувати біля воріт суперника.

І ось, на 58 хвилині матчу, з лівої ноги пробиваючи, Артем Кравець забиває гол, відкриваючи рахунок у матчі. А далі динамівці мали досить таки непогані шанси зробити рахунок більшим. Проте, ані Гармаш, ані Гусєв чи Кравець, котрі і мали ці нагоди, цього не зробили.

Активізувались і господарі поля, які почали завдавати все дедалі більше ударів по воротах Рибки, оскільки їм потрібно було якось виправляти ситуацію після пропущеного м’яча. Але, нічого небезпечного вони організувати не змогли і не вразили ворота біло-синіх. Рахунок не змінився. Кияни перемогли. 0-1.

Спасибі за матч, рідні! Спасибі за перемогу!!

Сподобався сьогодні Антунеш, який діяв досить активно. Також, Денис Гармаш, який відзначався своїми підключеннями з центра поля. Гармаш - гравець, який в силу своїх травм дуже рідко з’являється у основному складі… Бажаємо йому здоров’я, і якомога швидшого повернення до основних лав біло-синіх! Варто відзначити можна також Велозу, Ярмоленка. Та і загалом, цілу команду. Помітно, що у хлопців є бажання завершити цей чемпіонський сезон без поразок. І ще раз спасибі Реброву. За цей сезон, за чемпіонство, за команду!

Доречі, з дебютом, Андрієвський! Це вже другий матч за основну команду! Успіхів тобі!

Пишайся, біло-синя родино! Ми вболівальники найкращої команди!З Динамо в серці!♥