Tribuna/Футбол/Блоги/The_Masik/Втома чи фарт?

Втома чи фарт?

Перший матч киян в 2020 році на НСК «Олімпійський» завершився перемогою над «Колосом» з рахунком 2:0, відзначилися Соль і Циганков.

Блог — The_Masik
Автор — Serg Ball
3 марта 2020, 21:59
6

Кияни трішки здивували стартовим складом, адже на позицію дискваліфікованого Миколинка вийшов Караваєв, який не в перше грає на цій позиції, але запитання до Михайличенка чому не Піварич, який вкотре гріє лавку, більш того на зборах в Туреччині він демонстрував класну гру. Не розуміючи вибору тренера було видно, що Караваєву не зручно грати на цій позиції і забігання які повинен робити футболісти його амплуа не було, лише під кінець коли гра перетворилася на гойдалки і то назад Караваєв повертався не завжди. Я вважаю, що в такому поєдинку потрібно було дати шанс досвідченому хорвату за яким скучили, ну я принаймі.

Центр поля атакувальний, але з початком матчу було видно великі розриви і не зіграність Кадірі і Шапаренка, якого замінили на 30 хвилині матчу чим був обурений гравець, але насправді в нього не пішла гра. Гра яку з перших хвилин взяв підсвій контроль головний арбітр матчу, який за незначні порушення карав жовтими картками, чим заставив гравців бути обережніжими. Хоча це не допомогло Задої, який отримав червону картку за небезпечну гру прямою ногою проти Циганкова.

Перший тайм завершився перемогою киян 1:0.  Хоча якоїсь переваги біло-сині не мали, та й моментами «Колос» виглядав краще і мав більше нагод забити.

Другий тайм розпочався з активності киян, яка завершилися неперевершеним ударом Циганкова за меж штрафного майданчику. І от здавалося кияни в більшості мають перевагу над суперником мали б порадувати вболівальників, так ні біло-сині контрулювали м’яч так, що майже не привезли собі гол, хоча взяття воріт було, але скасоване через офсайд.

Кияни перемогли, але вболівальники заслуговують на кращий футбол. Було багато браку у не вимушених ситуаціях, проявлялась якась не професійність чи не мотивація на матч, адже не було якоїсь агресії повна пасивність і брак, брак на який не можливо було дивитися не команда, а сількоманда на вечорницях, добре, що Лобановський цього не бачить. На підтвердження моїх слів останні хвилини матчу команди догравали під свист вболівальників і це найбільше тривожне, адже чи потрібно потім приходити на такий футбол?