Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний Всесвіт/Реал проти Манчестер Сіті, Вільяреал проти Ліверпулю. Виліт Барселони та Аталанти.Підсумки півфіналів єврокубків 2021/22

Завершився єврокубковий тиждень. Визначилися півфіналісти. Звісно, що не обійшлося і без сенсацій. Але про все давайте по порядку.

Автор — Dima Dubrovin
15 апреля 2022, 20:55

Ліга Чемпіонів.

Реал Мадрид – Челсі (3:1, 1:3, додатковий час 1:0, загальний рахунок 5:4)

Реал Мадрид не був би собою, якби не створив сам собі проблеми. І це я в ніякому разі не применшую заслуг Челсі – діючого володаря трофею. Але ж маючи таку комфортну перевагу після першого матчу.? Через перебір карток не зміг допомогти команді Мілітао, то ж на позиції центрального захисника зіграв Начо. Але забігаючи наперед він теж не дограв поєдинок до кінця.

Челсі володів територіальною перевагою протягом усього поєдинку, про що яскраво свідчить загальна статистика.

Володіння м’ячем 57 проти 43, удари по воротах 29 проти 10 у Реала. Чи то неймовірні сейви Куртуа, або самовіддана гра захисників, та м’яч по-зрадницьки не йшов у ворота. Все ж Челсі до 80 хвилини забезпечив собі комфортну перевагу у рахунку – 3:0. Арбітри навіть не зарахували один гол після влучання у руку. Реал від додаткового часу відділяв лише один гол. І у «вершкових» знайшовся такий герой. Ним став Лука Модріч, який віддав просто фантастичний пас на Родріго, що провів на полі всього 2 хвилини.

Тож матч плавно перейшов до екстратаймів, де про себе нагадав лідер Реалу – Бензема. Таким чином додавши до свого активу ще один гол у Лізі Чемпіонів. Таким чином вийшовши на другу сходинку у змаганні бомбардирів

.

Баварія – Вільяреал (0:1, 1:1, загальний рахунок – 1:2)

Спражня сенсація відбулася у паралельному матчі, де мюнхенська Баварія на своєму полі приймала скромний Вільяреал. Після неочікуваної поразки у першому матчі Баварії конче потрібно було перемагати, але «жовта субмарина» витерпіла натиски чемпіона Німеччини і скористалася шансом забити у відповідь. Таким чином Вільяреал втримав свою перевагу та вдруге в своїй історії пройшов до півфіналу. Востаннє іспанці були на цій стадії у сезоні 2005/06.

Яскрава ілюстрація матчу – слова Юліана Нагельсмана.

«Все вирішилось у першому матчі. Тут ми зіграли внічию, яка рівносильна поразці. Тоді ми грали не дуже добре, сьогодні виглядали набагато краще. З точки зору тактики та інтенсивності, це був один з наших найкращих матчів за останні кілька місяців.

У першому таймі у Джамала Мусіали був чудовий шанс. У другому таймі ми повинні були зробити рахунок 2-0 завдяки Мюллеру. Вони захищалися дуже дисципліновано, сіли дуже глибоко. Одного разу, коли вони нам забили, ми не дотримувались своєї структури гри», – сказав Нагельсманн.

Ліверпуль – Бенфіка (3:1, 3:3, загальний рахунок 6:4)

Божевільний матч на Енфілді. Після першої гри «мерсисайдці» забеспечили собі комфортну перевагу, тож Юрген Клопп вдався до невеликої ротації. У Ліверпуля продовжується боротьба за чемпіонство в Англії, відставання всього 1 пункт від Манчестер Сіті. Їх очна зустріч якраз перед цим поєдинком завершилася 2:2. Огляд матчу можете перегляну в моєму Тік Тоці. Попереду ще одна зустріч між цими командами, але вже в рамках іншого турніру – кубку Англії (півфінал). Користуючись нагодою запрошую всіх на пряму трансляцію, яка відбудеться на моїй сторінці у Ютуб 16.04.22 о 17:30.

Вже на 65 хвилину Ліверпуль забезпечив собі комфортну перевагу у рахунку 3:1. Голами відзначилися Ібрагім Конате та дублем Роберто Фірміно, відмітимо також дубль із асистів Цімікаса. В другому таймі на полі з’явився наш Роман Яремчук. А 73 хвилині він вийшов на побачення з Алісоном Беккером та відзначився черговим голом. Так тримати, козаче!

Атлетико Мадрид – Манчестер Сіті (0:1, 0:0, загальний рахунок 0:1)

На Ванда Метрополітано Атлетіко видав справжній бій Манчестер Сіті. Голів глядачів так і не побачили, але видовище було неймовірне. Показова статистика жовтих карток. З 80 хвилини головний арбітр показав 9 жовтих та одну червону картку, одна із жовтих карток стала для Феліпе другою і він залишив свою команду у меншості.

Олександр Зінченко на полі не з’явився, але в одному з епізодів, які розлетілися мережею кинувся на захист свого партнера Фодена.

Фінальний штурм Атлетіко ніяких дивідендів не приніс.

У півфіналах побачимо протистояння двох іспанський та двох англійський клубів. Ліверпуль проти Вільяреалу, Реал проти Манчестер Сіті. Чекаю на ваші прогнози у коментарі.

Ліга Європи.

На жаль команда Руслана Малиновського не змогла пройти бар’єр у вигляді Лейпцигу та залишає турнір на цій стадії. Українець з’явився у старті та провів на полі 58 хвилин. Попри свою активність цього разу не відмітився результативними діями. Внаслідок чого був замінений. 2:0 на користь Лейпцигу, загалом 3:1.

Не обійшлося і без сенсації на цій стадії. Мова про виліт Барселони на очах у рідної публіки. Не дарма всі говорили, що гранатові мяко кажучи «відскочили» у першому матчі проти Айнтрахту. Тоді команди розійшлися мировою 1:1. Цього ж разу німці скористалися помилками у захисті та повели у рахунку 3:0. І хоча загальний рахунок 2:3 і на перший погляд може здатися, що Барселоні зовсім трішки не вистачило до екстра тайму. Підопічні Хаві по-справжньому ввімкнулися лише на 90 хвилині, забивши двічі. Для чергового камбеку сил було замало.

Вест Хем Ярмоленка проводить неймовірний сезон. Чергове підтвердження прохід команди до наступної стадії. Після нічиєї 1:1 Мойєс зробив правильні висновки. Рахунок 3:0. Ярмоленко провів матч на лаві запасних.

Рейнджерс зміг подужати Брагу лише у додатковий час.

Тож на нас чекає протистояння Вест Хему проти Айнтрахту та Лейпцигу проти Рейнджерсу. 28 квітня та 5 травня відповідно.

Ліга Конференцій

Після нульової нічиєї проти ПСВ у першому матчі, Лестер на класі переміг свого опонента на виїзді 1:2. Марсель повторно обіграв ПАОК(1:2, 0:1). Рома декласувала Буде-Глімт з рахунком 4:0 після поразки 1:2 у першому матчі. Незважаючи на поразку наші оплески скромному норвезькому чемпіонові. Перша гра між Славією та Фейєнордом подарувала справжню насолоду фанатам(3:3). Цього разу команди теж не скупилися на голи – 1:3 на користь Фейєнорду. У півфіналі побачимо пари Лестер-Рома та Фейєнорд-Марсель. Зовсім скоро дізнаємося першого володаря нового трофею.