Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Чемпіонат Київської області: пробудження сили

Чемпіонат Київської області: пробудження сили

Сила пробуджується. Ти відчуваєш це?

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
7 мая 2018, 12:06

Сила пробуджується. Ти відчуваєш це? На питання одного з героїв кіноепопеї «Зоряні війни» глядачі, які в Ірпені наживо спостерігали за дербі Києво-Святошинського району,  можуть впевнено відповісти: «Так!». Перемога «Джуніорс» над «Соколом» виглядає скромною за рахунком, проте, не за якістю гри. Знекровлена численними витратами та дещо виснажена  щільним графіком матчів команда Сергія Шута повністю переграла непростого суперника. У діях шпитьківчан були помітні ознаки притаманного для них комбінаційного футболу, який «Джуніорс» демонстрував у своїх кращих матчах попередніх двох сезонів.

Майже з перших хвилин матчу підопічні Євгена Чуприни почали тиснути на ворота суперника. Шпитьківчани старалися залишити «соколят» без м’яча і кожну атаку завершувати ударом по воротам. На початку зустрічі «Джуніорс» розіграв класну комбінацію за участю Левенця, Кривошеєнка, Кульгука та Скорохода. Дмитро виконав подачу з правого флангу, а Сашко впритул розстрілював ворота. У цьому епізоді «Сокіл» врятував Денис Сабатюк, який згодом ще декілька разів став на шляху м’яча у сітку воріт. Так, воротар обличчям відбив ще один удар Скорохода з декількох метрів, парирував класний постріл Кульгука та нейтралізував спробу Левенця. В інших епізодах Скороход, замкнувши подачу з флангу, з двох метрів пробив повз ворота, а Колесник, намагаючись повторити знаменитий гол Зідана у фіналі Лізі чемпіонів, завдав травми голубу, що випадково пролітав над стадіоном (спокійно, обійшлося без жертв!).

Щодо «Сокола», то у першому таймі підопічні Олега Самченка складних задач перед обороною та голкіпером «Джуніорс» не поставили. Команда досить потужно провела стартові хвилини другої половини зустрічі. Саме у цей проміжок часу «соколята» мали свої кілька нагод для взяття воріт. Після прострілу Ємельянова з правого флангу, мабуть, вже всі бачили, як м’яч опиняється у сітці воріт «Джуніорс». Проте, Заремба пробив відверто погано. Хоча треба віддати належне і Хімічу, який зробив все для того, аби не дозволити відзначитися супернику – Артур накрив м’яч на лінії воріт. За декілька хвилин «Джуніорс» від неприємностей врятував Козир, який у звітному матчі зіграв на позиції центрального захисника. Досвідчений футболіст у акробатичному стрибку зняв м’яч з ноги нападника, який вже був готовий замкнути подачу з правого флангу.

Далі ініціатива знову перейшла до «Джуніорс», тому свою майстерність вкотре довелося демонструвати Сабатюку. Денис парирував підступні удари Левенця та Мельника, а після пострілу Верхова м’яч влучив у поперечину. Врешті-решт, свою перевагу шпитьківчани все ж втілили у гол. Скороход на правому фланзі знайшов момент для подачі, а Левенець з лінії воротарського майданчика головою переправив м’яч у ворота.

Тренер «Сокола» спробував змінити перебіг подій на футбольному шляхом чисельних замін. Проте, команді це не допомогло. «Джуніорс» продовжував контролювати м’яч та мав знімати всі питання щодо переможця зустрічі задовго до фінального свистка. Вдруге пробити Сабатюка шпитьківчанам не вдалося, через що команді довелося добряче понервувати у компенсований арбітром час. На щастя, обійшлося без непоправних наслідків – перемога 1:0.

За тиждень команда вирушить у гості до бронзового призера минулого сезону – «Десни» (Погреби), а перед тим зіграє у Кубку області з ФК «Гончарі» (Богуслав).

«Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) - «Джуніорс» (Шпитьки) 0:1

Гол: Левенець 72

«Джуніорс»: Хіміч, Куба, Ятленко, Козир, Дердель, Колесник, Мельник, Кривошеєнко, Кульгук, Скороход, Левенець. На заміну виходили: Костяний, Верхов, Торшин.