Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Кубок Києво-Святошинського району: «Джуніорс» вийшов до чвертьфіналу

Кубок Києво-Святошинського району: «Джуніорс» вийшов до чвертьфіналу

У вівторок, 24 квітня, команда розпочала черговий похід за трофеєм.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
26 апреля 2018, 11:45

У багатій колекції трофеїв «Джуніорс», здобутих на районному рівні, не вистачає лише одного експоната – Кубку Києво-Святошинського району. У вівторок, 24 квітня, команда розпочала черговий похід за трофеєм.

Вже у першому ж раунді доля звела «Джуніорс» з «Соколом» (Михайлівка-Рубежівка), що є для «юніорів», мабуть, найголовнішим конкурентом. Обидві команди задіяли майже найсильніші склади. Хіба що шпитьківчани недорахувалися недавніх професіоналів – Кривошеєнка та Козира, а також травмованих Дерделя та Верхова.

Підопічні Олега Самченка бадьоро розпочали зустріч та вже на шостій хвилині досягли успіху. Автором голу став Владислав Коба, який завдав класного удару метрів з 25-ти. Проте, атакуючий запал «соколят» доволі швидко вичерпався. Після пропущеного голу команда Євгена Чуприни перехопила ініціативу та почала досить добре комбінувати у центрі поля.

На 24-й хвилині «Джуніорс» вдалося зрівняти рахунок. Костенко в центрі поля виграв повітряну дуель і скинув м’яч на Скорохода. Сашко, перебуваючи спиною до воріт, у дотик відав передачу поміж двох центральних захисників на Скрипника, а Макс спокійно реалізував вихід віч-на-віч з воротарем.

За декілька хвилин потому шпитьківчани провели ще одну цікаву атаку. В завершальній стадії Костяний віддав передачу на Щерицю, який технічно прибрав зі свого шляху Скаскевича та зряче пробив у протихід воротарю – все класно, ось тільки у ворота Юрій не влучив. Проте, засмучуватися з цього приводу «Джуніорс» не довелося. Багатоходівка за участю Костенка, Кульгука, Маринчука та Костяного завершилася ударом Вадима з двох метрів. Сабатюк зреагував, але на добиванні кмітливішим за захисника виявився Скрипник. Макс головою направив м’яч у сітку, оформивши таким чином дубль.

По перерві «Джуніорс» продовжував домінувати на полі. Двічі на допомогу «Соколу» прийшов каркас воріт. В іншому епізоді удар Скорохода з близької відстані з лінії воріт вибив захисник. Якби шпитьківчани реалізували хоча б один з вказаних моментів, на цьому зустріч можна було б завершувати. Натомість, у останні 15 хвилин матчу команді Євгена Чуприни довелося добряче понервувати. Шпитьківчани підсіли, а «Сокіл», гру якого Олег Самченко освіжив серією замін, навпаки додав.

«Соколята» мали декілька нагод для того, щоб перевести матч у серію післяматчевих пенальті. У одному з епізодів «Джуніорс» відверто пробачив досвідчений Окодува, який з декількох метрів пробив повз ворота. У інших з найкращої сторони себе проявив Артур Хіміч. Воротар «Джуніорс» потягнув два «мертві» м’ячі після ударів в притул Пономарьова та того ж Окодуви. У підсумку, другий тайм пройшов без голів – 2:1 перемога «Джуніорс».

У наступному раунді шпитьківчани зіграють з СК «Гатне» - командою, яка двічі поспіль вибила колектив Сергія Шута з турніру (у 2015 та 2016 роках).

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) 2:1 (2:1)

Голи: Скрипник 24, 37 – Коба 6

«Джуніорс»: Хіміч, Ятленко (Курята, 60), Самар, Куба, Кульгук, Маринчук (Колесник, 65), Скороход, Костенко, Щериця, Костяний, Скрипник.

«Сокіл»: Сабатюк, Скаскевич, Власенко, Хурулаходжаєв, Ємельянов, Шорников, Сапоненко (Пономарьов,65), Окодува, Костюшко (Макеєв, 46), Жильчук, Коба (Іванов, 56).