Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Чемпіонат Києва: Костяний нокаутував «Джуніорс»

Чемпіонат Києва: Костяний нокаутував «Джуніорс»

Суботній ранок подарував «Джуніорс» нагоду скоротити відставання від «Альтернативи». У першому матчі 13-го туру чемпіонату Києва лідер змагань втратив очки, зігравши внічию 1:1 з «2Т/ТСП-Трансбуд».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
5 февраля 2018, 10:46

Суботній ранок подарував «Джуніорс» нагоду скоротити відставання від «Альтернативи». У першому матчі 13-го туру чемпіонату Києва лідер змагань втратив очки, зігравши внічию 1:1 з «2Т/ТСП-Трансбуд». Проте, своїм шансом підопічні Вадима Гордієнка не скористалися. Ба більше, тепер шпитьківчанам доведеться добряче постаратися, щоб втриматися на другій сходинці у турнірній таблиці.

У першому таймі матчу «Джуніорс» - BudmonsteR-AKVILON команди обмінялися декількома небезпечними моментами. За декілька хвилин до перерви шпитьківчани залишилися у меншості (другу жовту картку отримав Севериненко), але впоралися з натиском суперника і не дозволили киянам використати чисельну перевагу.

Всі найцікавіші події матчу сталися вже у другому таймі, який команди розпочали за рахунку 0:0. На початку Бутко з двох метрів не влучив у ворота після зручної передачі Крошана. У відповідь Вадим Костяний дотепно п’ятою переправив м’яч у ворота після розіграшу штрафного. А щоб випадковістю для «Джуніорс» ця прикрість не здалася, вже за декілька секунд кияни подвоїли свою перевагу. Знову успіх «будівельникам» приніс стандарт: цього разу після розіграшу кутового відзначився Максим Алєксюк. Вкрай сумно всім, кому небайдужа доля «Джуніорс», стало на 24-й хвилині зустрічі, коли Вадим Костяний реалізував вихід віч-на-віч з Юрієм Балашевим – 3:0.

Шпитьківчани були вимушені вдатися до радикальних дій. Підопічні Вадима Гордієнка зняли з гри голкіпера та задіяли в атаці п’ятого польового гравця. Такий крок швидко виправдав себе – Віктор Арановський, отримавши передачу від Дениса Крошана, ударом з семи метрів скоротив відставання до двох м’ячів. Досягнувши успіху, «юніори» продовжили грати в тому ж стилі. Кияни, в свою чергу, захищалися та вичікували на помилку суперника. Після кількох невдалих спроб розкрити оборону киян за рахунок швидких комбінаційних дій, ініціативу у свої руки взяв Тарас Шпичка. Досвідчений гравець наважився на удар метрів з п’ятнадцяти – воротар помилився, відбивши м’яч перед собою, а Вадим Гордієнко вдало зіграв на добиванні.

Камбек був дуже близько. Проте, наздогнати BudmonsteR-AKVILON «юніорам» не вдалося. Чим менше часу залишалося до завершення зустрічі, тим більше шпитьківчани були вимушені ризикувати. В одній з атак «будівельники» розгадали хитрий задум Тараса Шпички, перехопили передачу та ударом зі своєї половини майданчика поцілили у ворота. «Джуніорс» швидко знову скоротив відтавання до мінімуму (Бутко замкнув простріл Гордієнка).  Але згодом в черговий раз нагадав про себе Вадим Костяний. Гравець, який приніс чимало користі «Джуніорс» у чемпіонаті Київської області, оформив хет-трик та остаточно поховав надії шпитьківчан на позитивний результат.

Після поразки «Джуніорс» залишився на другому місці у турнірній таблиці. Від лідера – київської «Альтернативи» - шпитьківчани тепер відстають на п’ять очок, а найближчого переслідувача («Атлетик» з Броварів) випереджають на шість залікових пунктів.

"Джуніорс" (Шпитьки) - BudmonsteR-AKVILON (Київ) 3:5

Голи: Арановський 25, Гордієнко 32, Бутко 36 - Костяний 20, 24, 38, Алєксюк 20, Савчук 34

"Джуніорс": Балашев, Торшин, Крошан, Гордієнко, Глуцький, Севериненко, Байдачний, Бутко, Арановський, Боярський, Шпичка