Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Миронівські гойдалки

Миронівські гойдалки

«Джуніорс» піднявся на другу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату Київської області.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
10 октября 2017, 14:12

«Джуніорс» піднявся на другу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату Київської області. Це стало можливим завдяки гостьовій перемозі шпитьківчан над «Зорею» і осічці «Десни» (Погреби), яка в Ірпені не втримала перемогу над «Соколом» (Михайлівка-Рубежівка). Представник Броварського району після першого тайму перемагав з рахунком 2:0, проте, задовільнився лише нічиєю 2:2. Тепер «Десна» та «Джуніорс» мають у своєму активі по 57-м очок. Але шпитьківчани знаходяться вище за рахунок додаткових показників. До того ж, мають гру у запасі. Попереду ж залишається лише «Авангард», який у 24-му турі обласного чемпіонату не залишив жодних шансів «Переяславщині» (Переяслав Хмельницький) – перемога 8:0.

Щодо матчу у Миронівці, то у першому таймі він нагадував так звані гойдалки. За рівної, в цілому,  гри вперед могли виходити як господарі, так і гості. Першими небезпеку біля воріт противника створили шпитьківчани. На 15-й хвилині Денис Маринчук не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем (півзахисник пробив повз ворота), а згодом Андрій Торшин намагався повторити гол Зідана у ворота «Байєра», який легендарний француз провів у фіналі Ліги чемпіонів-2002. Хавбек «Джуніорс» добряче приклався до м’яча, проте, не влучив у ворота. Відзначимо, що в обох епізодах партнерам асистував Ординський.

Відповіді «Зорі» були не менш небезпечними. Так, Стриж лише на мить випередив прудконогого Ващенка, таким чином не дозволивши нападнику реалізувати вихід тет-а-тет з воротарем. Пізніше Сошенський з шести метрів не влучив у ворота. Після цього знову настала черга «Джуніорс». На вістрі атаки ще раз опинився Маринчук. Цього разу Дениса на побачення з голкіпером вивів Щериця. Гравець «Джуніорс» довго підбирав слушний момент для завершального удару, чим скористався Богдан Дердель. Захисник «Зорі» у останню мить заблокував спробу Маринчука поцілити у дальній кут.

Перед перервою дуже близькими до успіху були господарі. Піскун передачею з центра поля розрізав оборону «Джуніорс». Ващенко протягнув м’яч до карної зони суперника, а потім віддав зручний пас на Сошенського. Анатолій пробивав з лінії воротарського майданчика, проте, шпитьківчан знову врятував Стриж.

У другому таймі гості значно додали у грі. Одразу після перерви ще один момент змарнував Маринчук. Денис вкотре опинився один на один з голкіпером, переграв його, але не влучив у порожні ворота. Але вже за декілька хвилин півзахисник «Джуніорс» реабілітувався за всі минулі промахи. Саме Маринчук відкрив рахунок у матчі, після чого за справу взялися Колесник та Ремезовський. Євген забив головою після скидки Ординського, а Олексію вдався дивовижний за красою дальній удар у «дев’ятку» воріт. «Зоря», в свою чергу, моментів, подібних до тих, що були в першій половині зустрічі, вже не мала. Гол Маринчука надломив команду з Владиславки,  а на те, щоб переломити хід матчу, у господарів поля не вистачило ані фізичних сил, ані кадрових ресурсів.

«Зоря» (Владиславка) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:3

Голи: Маринчук 55, Колесник 63, Ремезовський 90+3

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Самар, Чуприна, Байдачний, Торшин, Маринчук, Кривошеєнко, Скороход, Щериця, Ординський. На заміну виходили: Колесник, Костяний,  Курята, Бамба, Ремезовський