Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/«Джуніорс» - у 1/4 фіналу Меморіалу Щанова!

«Джуніорс» - у 1/4 фіналу Меморіалу Щанова!

У принциповому протистоянні шпитьківчани перемогли «Чайку».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
20 февраля 2017, 19:40

«Довго запрягали, але швидко поїхали», - ось так коротко можна в повній мірі охарактеризувати виступ ФК «Джуніорс» на груповому етапі Меморіалу Щанова. Після нищівної поразки у першому матчі від «Едності» (0:5), команда Сергія Шута у наступних трьох зустрічах здобула сім очок та кваліфікувалася до 1/4 фіналу з першого місця групи А.

Доля та подальші перспективи шпитьківчан у турнірі вирішувалися у матчі чемпіонів Київської області двох останніх років. Перший тайм звітної зустрічі був кращим (принаймі, поки що) у виконанні «Джуніорс» на Меморіалі. Комбінаційна гра у центрі поля, цікаві розмашисті атаки з активним залученням швидких флангів, чіпкість та непоступливість у захисті – все це радувало око непересічного вболівальника. Перевага шпитьківчан була очевидною, але довгий час її не вдавалося матеріалізувати бодай в один забитий м’яч. Чудові нагоди мали Ординський, Скороход і Куба, яким у завершальній стадії атак забракло влучності. «Чайка» час від часу відповідала своїми гострими моментами. Зокрема в середині першого тайму «Джуніорс» від неприємностей врятував Стриж, який виграв дуель у нападника команди з Петропавлівської Борщагівки.

Справедливість восторжествувала перед перервою. «Джуніорс» заробив право на кутовий, після розіграшу якого Самар скинув м’яча під удар Маринчуку, а той, в свою чергу, з декількох метрів поцілив у сітку воріт.

У другому таймі підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева мали нагоди розвинути успіх. І хоча збільшити свою перевагу у рахунку шпитьківчанам не вдалося, головне завдання – не пропустити – команда виконала на відмінно.

Перемога над «Чайкою» вивела «Джуніорс» на перше місце у групі А. Звідти потіснити шпитьківчан могла лише «Едність». Проте після поразки представника Чернігівської області від «Авангарду» (1:4), «Джуніорс» став недосяжним для переслідувачів і тепер зустрінеться у 1/4 фіналу з командою, яка посяде четверте місце у групі Б.

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:1

Гол: Маринчук 45

«Джуніорс»: Стриж, Ремезовський, Самар, Курята, Верхов, Куба, Колесник, Маринчук, Щериця, Скороход, Ординський. На заміну виходили: Бабенко, Мельник, Левенець