Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/ставки на спорт/Футзальний тур- драма в Києві і Сумах, кіно для дорослих з Драконами- відерце лубрикантів бонусом)

Футзальний тур- драма в Києві і Сумах, кіно для дорослих з Драконами- відерце лубрикантів бонусом)

Екстраліга України🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

⚽️🥅Матч туру⚽️🥅✅

«Aurora–Clust» (Київ) – «Енергія» (Львів) – 2:2Голи: Літвінов (5), Сагайдачний (26) – Кузь (20), Легендзевич (40)

Попередження: Бессалов (30), Літвінов (37) – Войтович (28)

Всі фахівці були за Aurora, хлопці на ходу, Енергія ж виглядає мляво, грає в деструктив. Такий собі аналог Атлетико 2014 року випуску)) Матч показав- кияни на ходу, але реалізація- то ЖАХ😱😱😱😱Літвінов користується скидкою львів'ян, 1-0!!!!! 🦾🦾🦾🦾🦾🫡Потекла вода по трубах!!!!!!Цілик,Марциняк стукають по рамці Бутова- кіпер не дрімає👌Далі оборона Аврори привозить- зелені б'ють мимо стакану! Ох, так модна і догратись, вірно?????Далі Марциняк знову -кіпер Топ!Завертаний- автогол, ох і Кузь, як він прострілює!!!!!🥇🥂Далі - 2 тайм,🤜🤜🤜 Завертаний з вбивчої позиції- не туди. 😳😳😳26 хвилина- м'яч доходить до Сагайдачного і він чітко травмує лапи павуку в дев'ятці воріт Енергії, 2-1!!! 👍👍👍👍👍👍Далі-більше? Чи попливуть львів'яни? Дуже на це схоже, адже рахунок ще до 26 хвилини повинен бути десь 4-1 на користь киян, але...Легендзевич на останній хвилині приносить гостям нічию, не заслужено,це трагедія👎👎👎👎👎

‼️Леви матчу-Бутов,Літвінов,Сагайдачний

Облом туру:✅МСК «Харків» (Харків) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 2:3Голи: Сиротенко (25), (30) – Басич (2), М. Малиновський (14), Кручок (30) Ох і реванш!!! І це після 0-6 в Рівно⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️Басич забиває норм, дядько добряче схуд- видно, що слідкує за формою, далі - Калашник відповідає-неточно.Топчій виконує всі стандарти- дуже небезпечно. Аж, ось-Гол Малиновського- то капут! За шиворіт 🤷‍♂🤷‍♂🤷‍♂🤷‍♂Проходить зміна кіпера - Хом'як відбиває, хоча трохи і нервує. Сиротенко дізвонюється в камбечну, 1-2,👍👍👍 далі-2-2. Рівняни зливаються???Та ні, Кручок прошиває кіпера і Мск програє в рівному матчі, судді були за Рівно....Дуже цікавий батл🇺🇦💪‼️Леви матчу- Малиновський,Басич, Сиротенко

Вазелін туру:✅«SkyUp Futsal» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:8Голи: Ардашніков (33) – Мих. Грицина (5), Швед (6), Шотурма (7), Корсун (11), Мик. Грицина (18, 16), Фаренюк (35) Початок- суцільні атаки Урагану, виходи сам на сам, удари з різної дистанції. До 7-ї хвилини- сушіння весел було гаслом столичних далі. Цим і зайнявся Негель на лавці, Удовиченко вийшов слідом тягнути хрест🙈🙈🙈.Щериця- трохи розімняв Сиріцького, який своє прізвище не виправдовував і грав сміливо і без наварів🥅🥅🥅🤜. Ну гол Фаренюка можна і за два зараховувати- гра головою на вищому рівні. Але і гарна новина була для киян-штрафна SkyUp була чиста, там було багато боротьби, так що робітникам залу роботи після гри було менше.😂😂😂😂‼️Леви матчу- Удовиченко,Фаренюк, Шаверма

Чемпіони туру:✅Рятувальник» (Ромни) – «ХІТ» (Київ) – 1:4Голи: Виставной (5) – Жук (4), Сметаненко (20), Педяш (23), Поночовний (26)