Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мудрик дебютував в АПЛ! Не забив, але cтворював небезпеку біля воріт «Ліверпуля» та заробив жовту для Мілнера

Як вам перший матч українця в Англії?

21 января 2023, 17:15
28

«Челсі» та «Ліверпуль» в матчі АПЛ переможця не визначили – безгольова нічия 0:0.

🔹 Про перший тайм говорити нічого – крім голу з офсайду Гаверца на 3-й хвилині, команди змагалися хіба що у тому, хто зробить більше помилок.

🔹 Цікавішим став другий тайм – причому з 55-ї хвилини. Льюїса Холла на полі замінив Михайло Мудрик, який дебютував в АПЛ.

ВІДЕО (якщо не відкривається у додатку).

🔹 На 64-й хвилині Мудрик отримав мʼяч, пройшов у штрафній «Ліверпуля» чотирьох суперників, однак прицільно пробити не зміг – мʼяч влучив у зовнішню частину сітки.

🔹 А на 66-й хвилині Мудрик вже заробив жовту для суперника – Джеймс Мілнер не встигав за українцем і збив того з порушенням правил.

🔹 На 71-й – невдало прийняв мʼяч після подачі Зієша та не зміг нормально пробити по воротах «Ліверпуля».

🔹 А на 76-й в ході однієї з атак вразив глядачів точним пасом пʼятою на Кукурелью.

🔹 Мудрик отримав доволі середні оцінки за матч від статистичних порталів: WhoScored дав йому 6.8, SofaScore – 6.9

🔹 Статистика Михайла у матчі (за SofaScore): 1 удар (не в площину), 0.24 xG, 28 дотиків до мʼяча, 13 успішних пасів з 14 (точність 93%), 1 подача, 8 низових дуелей (6 виграних), 2 повітряні дуелі (1 виграна), 6 втрат мʼяча, 3 відбори, 1 вибивання мʼяча, 1 заблокований удар.