Tribuna/Футбол/Блоги/Спортивно-музичний майданчик/Чемпіонат Київської області 2019. 19-й тур. Кудрівка (Ірпінь) - Меліоратор (Буча). 21.09.2019

Чемпіонат Київської області 2019. 19-й тур. Кудрівка (Ірпінь) - Меліоратор (Буча). 21.09.2019

Справжня осіння прохолодна погода зустрічала бучанців на стадіоні “Чемпіон” цієї суботи в місті Ірпінь на матчі 19-го туру обласного чемпіонату проти ФК Кудрівка, але вже зі стартовим свистком арбітра на футбольному полі стало дуже спекотно: господарі розпочали поєдинок дуже активно, раз по раз накочуючи хвилі своїх атак на ворота капітана Меліоратора Юрія Яковчука.

Автор — Wallah
23 сентября 2019, 22:48

З перших хвилин ірпінці намагались приголомшити гостей стрімкими атаками лівим флангом, на який постійно зміщувався нападник Артем Грищенко, отримував там передачі і робив простріли у штрафний майданчик або навіси на протилежний фланг, де його партнери намагались закінчувати комбінацію ударом по воротам. Особливо небезпечним був постріл Ярослава Кубенка в нижній кут воріт, але з ним вдало впорався голкіпер бучанців.

До честі футболістів Меліоратора, вони змогли витримати стартовий натиск, відвели гру від своїх воріт і в середині тайму мали декілька гольових нагод, але не вистачило майстерності на завершальній стадії Мар’євичу та Басалкевичу.

На жаль, на 37-й хвилині не вдалося втримати найкращого бомбардира чемпіонату і Грищенко майстерно переправив у ворота передачу з лівого флангу, забивши свій ювілейний 20-й гол у поточному розіграші.

Після пропущеного м’ячу бучанці не знітились, нав’язували боротьбу на кожному клаптику поля і переходили у контрнаступи. По перерві на поле вийшов ряд свіжих гравців: Скуратівський, Драч, Гайдук, Куянов. Втомленого Юрія Мельника замінив іменинник Віталій Радченко. Ми відзначали в попередніх звітах, що Меліоратору в минулих матчах бракувало характеру у другому таймі, але цього дня нашим футболістам важко дорікнути в цьому аспекті.

Повернення Олега Скуратівського після травми потужно завело двигун команди і особливо флангові атаки. Він мав чудову нагоду зрівняти рахунок, але, на жаль, перекинув м’яч через воротаря і через ворота.

В ці хвилини гра була видовищною, проходила в постійних атаках, як на одні так і на інші ворота. Запам’ятався рятувальний виніс з пустих воріт у виконанні Влада Нестерчука та чудові сейви Юрія Яковчука. Прикро, що не вдалося врятувати останній рубіж від пропущеного голу після удару головою Іоші на 71-й хвилині матчу.

А ось вже на 75-й хвилині призначений арбітром штрафний удар у бік воріт Кудрівки майстерно реалізує пострілом у самісіньку дев’ятку Олег Скуратівський. У бучанців ще залишалось 15 хвилин для того, щоб зрівняти рахунок або навіть вийти уперед, але на превеликий жаль, не вдалося втілити у хоча б один забитий м’яч створені моменти на останніх хвилинах цього цікавого безкомпромісного матчу.

КУДРІВКА (Ірпінь) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 2:1 (Грищенко, 37, Іоша, 71 — Скуратівський, 75).

Ми зі свого боку дякуємо всім нашим вболівальникам за підтримку на трибунах на домашніх та виїзних матчах та під час прямих трансляцій! Віримо в команду!