Tribuna/Футбол/Блоги/Awesomesport/Зоря-ЛНЗ 1:2 А, точно проблема в тренері?

Зоря-ЛНЗ 1:2 А, точно проблема в тренері?

Блог — Awesomesport
Автор — Recordmaster_2000
12 ноября, 16:36
1

Ну що, учасник єврокубків від України Зоря провела перший матч після дивної відставки екс-головного тренера Валерія Кривенцова. Але, те що в цьому матчі наврядчи усе буде добре для Зорі натякав той факт, що до останнього не могли оприділитись з тим хто виведе команду на матч. Кривенцов пішов, і Младен Бартулович заявив що до матчу з ЛНЗ команду буде готувати він, але в суботу було заявлено що в.о тренера став Юрій Коваль. Навіть, в цьому плані зрозуміло, що і клубі царить якась нездорова атмосфера,якщо керівництво не може оприділитись з кандидатурою головного тренера. Чи керівники Зорі вирішили спробувати тактику екс-власника "Палермо" Маурісіо Дзампарінні, який чередував тренерів іноді по 5-6 разів за сезон. Так, ось спойлер це ні до чого хорошого не довело Палермо. На момент початку матчу Зоря була в зоні перехідних матчів-а саме на 14 місці. І, як показав матч що неважливо хто тренер Лалатович, Бартулович, Кривенцов, Коваль. у захисті залишаються перманентні проблеми. У першому голі Пасіч випередив Олега Данченка і замкнув подачу, шансів у Турбаєвського не було ніяких. І, ось після першого голу у Зорі почався "контроль заради контролю" (Привіт, тим хто казав що при Кривенцову команда не грала на атаку) а головний тренер ЛНЗ Дулуб зіграв грамотно, його команда відійшла назад і шукала щастя на контратаках. І, дивлячись по грі, могла знайти цей шанс. Хобленко і Пасіч могли вчинити погром реалізуй усі свої моменти, але Турбаєвський і стійка його воріт були проти цього. Був, і не зарахований гол але це залишимо на розсуд арбітрині Софії Причини. Зоря, у першому таймі лише один раз могла відзначитися але молодий форвард Зорі Нагнойний не влучив у ворота вийшов віч на віч з Пеньковим. На початку другого тайму знову міг забити Нагнойний, але не влучив у ствір воріт. Нерви почали здавати у Снурніцина і Дришлюка, які обидва ледь не отримали вилучення. Міг врятувати Зорю Алефіренко, який відзначився хорошим голом після удару в дотик у дальній кут. Але, пройшла буквально хвилина і радість змінилася на смуток Пасіч відзначається дублем і знову ж таки головою, це 5 пропущений гол Зорі в останніх двох матчах після удару головою. Фінальний свисток, 1:2 і як бачимо заміна тренера кардинально нічого не поміняла.

Напишіть, у коментарях хто на вашу думку стане новим головним тренером Зорі, і чи зможе вийти Зоря з даного положення.