Tribuna/Футбол/Блоги/Awesomesport/Зоря-Маккабі Тель-Авів 1:3 післямова або чому не все так погано як здається

Зоря-Маккабі Тель-Авів 1:3 післямова або чому не все так погано як здається

Блог — Awesomesport
Автор — Recordmaster_2000
10 ноября, 12:49

На перший погляд може здатися що все дійсно досить погано, малюнку гри немає, в захисті розбрід і шатання. Я, навіть припускаю що будуть казати що краще б залишився Лалатович а ніж Кривенцов. Так, дійсно в плані гри в захисті перший тайм виявився провальним. Снурніцин, Джордан, Батагов в першому таймі наробили помилок на декілька матчів вперед і якби не Турбаєвський все могло бути набагато гірше. Але, ж у другому таймі таких явних провалів уже не було які б призвели до голу. Якщо, ж говорити за пропущені голи то на мою думку в першому пропущеному голі чисто не повезло по тій що якби м'яч влучив в руки Микиті Турбаєвському то можливо голу і не було. Відповідальність за 2 і 3 гол лежить на Джордану і Батагову один дав зробити навіс, а другий дав ударити.Якщо, ж говорити за гру в атаці у першому таймі то голкіпер Маккабі впіймав кураж і в цьому нам знов ж таки не повезло. Бо, якщо об'єктивно Зоря награла на гол ще у першому таймі. В перерві, була проведена серйозна розмова і видно було що гравці Зорі вийшли зарядженими на гру. Знову, безліч моментів але погана реалізація гостроту робили Горбач, Алефіренко та Волошин. Ці, троє якраз і організували забитий гол утікши в контратаку. Алефіренко, наприкінці міг робити дубль якби зміг вдарити трошки сильніше. Даниїл, на мою думку це лідер Зорі і гравець навколо якого можна будувати команди. Тому, як висновок не треба розпинати Кривенцова і команду, по тій причині що поразка в одному матчі не показник. При тому, що в атаці команда виглядала достойно, і якщо в другому матчі з Маккабі луганцв зіграють з таким же хистом то позитивний результат буде в кишені.

P. S що стосується не зарахованогоА, голу Зорі, на мою думку за ту помилку чку допустив арбітр його як мінімум треба відсторонити від змагань. Ті, хто дивився поєдинок скажіть, у якому моменті можна було вгледіти що пас йшов на Горбача (який проскочив повз м'яч і його не зачепив, і відповідно не впливав на епізод) якщо насправді м' яч йшов на Міцина який і забив гол. І, якби був зарахований цей гол а потім стався гол Алефіренка 2:3 на 75 хв і можна було б боротись. А, так суддя:А) підрізав Зорю;Б) схоже що звільнив Кривенцова. Ось, і думай після цього чи ВАР панацея від помилок.