Tribuna/Футбол/Блоги/Біло-синє серце ♥/Путівка до Варшави. Історія продовжується

Автор — LiDKa
19 марта 2015, 23:52
2

Напередодні, ми не знали, чого нам чекати від матчу…  Була невизначеність.

Якби хтось сказав, що сьогоднішній поєдинок завершиться з таким рахунком, я впевнена, мало хто б повірив. Правда?

Аншлаг на «Олімпійському», Тео і Хачеріді у основі… Чого чекати від такого рішення Реброва?

Хмм… Вцілому, з перших хвилин гра була рівною. Команди обмінялися ударами у бік воріт, однак, це не принесло ніякого результату.

Гра тривала. І зовсім несподівано для всіх, на 21 хвилині матчу, Ярмоленко за допомогою своїх фінтів забиває гол. Рахунок стає 1-0.

Після цього гості створили момент у наших воріт, однак нас врятувала стійка. Така собі тривожна нотка…Проте, на 29 хвилині рахунок стає 1-1, всім відомий Лукаку забиває гол.

Як відповідь на це, на 35 хвилині, чудова подача Гусєва на Ярмоленка, котрий зробив скидку на Тео. М’яч у сітці воріт. Браво, наш польський динамівець!

Не проходить і 3 хвилин, як свій важливий м’яч забиває Мігель Велозу, тим самим збільшуючи шанси команди на перемогу. Вагомий внесок, чи не так?

Ехх, насичений перший тайм, справді насичений.

Другий тайм розпочався деякою активністю гостей, однак, наша оборона її нейтралізувала.

Кияни намагалися щось організовувати, атакували. І у них вийшло! На 56 хвилині, м’яч у сітку воріт переправляє Олег Гусєв, наш Анатоліч! Неперевершено!

Після такого, тільки і хочеться, щоб «Динамо» продовжувало, не зупинялося!

63 хвилина матчу, потужний удар від Велозу, однак, рахунок не змінився.

Пожвавилася гра з обох сторін. Динамо рвалося до 5-го забитого м’яча.

71 хвилина, Тео виходить на ударну позицію, проте, влучає у голкіпера.

Через 5 хвилин, на диво усім, свій чудовий гол дарує нам Антунеш!

Це повний розгром. Англійці, звичайно шоковані. Ну а чого ви хотіли? Це -  Київ! Це - Динамо!

Гра продовжувалася. Боротьба, перехід м’яча від одних до інших, удари по воротах, безрезультатні. Тут треба віддати належне нашому голкіперу, який цього разу не випробовував наші нерви, а був на місці!

82 хвилина, гості забивають гол. Але це вже не грає ніякої ролі.

Матч завершився з рахунком 5-2.

Ми звісно вірили в команду, однак… Хто сподівався на такий результат?

Це фантастичний матч, що увійде в історію. Ось наше Динамо! Динамо, яке ми так хотіли бачити. Нарешті команда, справжня команда!

Погодьтеся, що вболівальники сьогодні зіграли дуже важливу роль, так?

Вони були неначе 12-м гравцем, який підганяв команду вперед, який додавав їй сили, який не залишав  ні на одну секунду.

Всім хочеться безмежно дякувати за таку гру! Всі, безперечно молодці!

Тео! Наш любий Тео! Молодчинка! Дуже активний сьогодні! Такий обсяг роботи… Браво!

Хачеріді. Ми щасливі, що ти у нас є. Справді. Наша непрохідна стіна.

Тут доречно буде сказати: «Лукаку? Ні, не чули!» Дійсно. Адже, Лукаку, окрім забитого м’яча, не показав нічого такого… Не розкрив він свій потенціал сьогодні… От і добре.