Tribuna/Футбол/Блоги/Half Time/Фінішна пряма

Фінішна пряма

СК «Дніпро-1» бронює собі місце у Першій Лізі, а команда Поклонського програє у Новомосковську.

Блог — Half Time
Автор — Half Time
4 мая 2018, 14:57

СК «Дніпро-1» 4 - 2 СК «Таврія»

Голи: Логінов (5), Когут (33), Мемешев (35, пен.), Кожушко (77) - Соколан (7), Єлоєв (85);

Успішний результат у поєдинку з «Таврією» міг стати для «Дніпра-1» певною точкою збереження, якщо висловлюватися мовою комп'ютерних ігор. У разі перемоги дніпряни заздалегідь забезпечували собі право напідвищення у класі, більше не думаючи про усілякі турнірні перегони. Говорячи про турнірні перегони не можна не згадати провал «Металіста-1925», що крупно поступився у Харкові горностаївському «Миру» із рахунком 1:4. Поразка різко відкинула команду Олександра Іванова в боротьбі за першу сходинку, а наступні результати 28-го туру, зокрема перемога «Енергії» над «Дніпром», можуть ускладнити Харкову дорогу в Першу Лігу.

Але повернемося в Дніпро. Експериментувати зі складом перед такою відповідальною грою Дмитро Станіславович не став, зробивши заміну лише на позиції воротаря, котру зайняв молодий Віктор Бабічин.

Гол стався швидко. На 5-й хвилині ближній стандарт взявся подавати Польовий. Навіс від лівого захисника в стрибку спробував замкнути Логінов, але забити у Сергія вийшло тільки після добивання.

Таврійці, на диво, не здулися і поспішили відігратися. Причому, ідентичним голом. Спершу Бабічин схопив «жовту» за те, що при грі на виході відбив м'яч руками. Все б нічого, та ось тільки грати руками за межами штрафного майданчика воротарям забороняється. Поблизу воріт «Дніпра-1» призначили штрафний, який після добивання завершився голом Соколана.

Промах в оборонних діях змусив дніпрян значно активніше діяти попереду. Моменти виникали один за одним. В основному, після штрафних або кутових ударів. Тут не можна не відзначити дії сімферопольських футболістів у захисті. Але, у підсумку, їх скосила та сама хвороба, що і багатьох інших колективів, які ставлять фортецю проти дніпровського колективу.

На 32-й хвилині подачу Кравченко від правого кутового прапорця головою замкнув Когут. А через п'ять хвилин гравці «Таврії» не витримали натиск і допустили фол на Мемешеві у власній штрафній. Редван сам зголосився виконати одинадцятиметровий і відкрив рахунок своїм голам за новий клуб.

У продовженні зустрічі гості спробували створити бодай щось попереду і навіть могли претендувати на пенальті. Але арбітр був непохитний.

З початком другого тайму на поле вийшов Олег Кожушко. Бажаючи якнайшвидше влитися в гру, раніше травмований форвард шукав свій момент, але забити у нього вийшло тільки з п'ятого разу. Отримавши пас з центру і втік по правому флангу від захисника, Олег витягнув на себе Гуріна, після чого низом відправив м'яч у дальній кут.

Під кінець зустрічі «Таврія» лише голосно грюкнули дверима, забивши красивий гол. Після затяжної атаки ігровий снаряд відскочив до свіжого Илоеву, який розташувався на підступах до штрафного майданчика. Не винаходячи велосипед, хавбек елегантно закрутив м'яч прямісінько у «дев'ятку» рамки Бабічіна.

Наставник «Таврії» поразку своїх підопічних пояснив просто і чесно.

- Понятно, что, играя с лидером, мы действовали от обороны. Но все равно мы надеялись, что возможно, где-то случайно или не случайно, какое-то одно очко отсюда увезем, так, для себя. Ну что говорить, когда люди с УПЛ приходят во Вторую лигу?! «У них есть все: инфраструктура, игроки, тренеры - это команда элитной лиги, - сказав Сергій Шевченко. - А мы в стадии становления, зимой у нас даже сборов не было, так что трудновато нам сейчас.

У той же час, Дмитро Станіславович не висловлював радісних емоцій з приводу майбутнього виходу в Першу лігу і залишався максимально серйозним.

– Я не могу сказать, что у нас присутствует какая-то эйфория, трудно предположить, какое именно сейчас настроение, ведь для нас это не неожиданное событие – мы к этому долго и упорно шли, у нас большой отрыв. Поэтому сейчас все мысли уже связаны с Первой лигой и насколько мы там будем конкурентоспособны. Сейчас нам нужно понимать, кто из ребят нам поможет там, и насколько команда готова к борьбе за первое место в Первой лиге. Поэтому, особой радости нет, а есть обычный рабочий процесс.

ФК «Дніпро» 0 - 1 ФК «Енергія»

Голи: Семенов (52, автогол);

На відміну від «Дніпра-1» футбольному «Дніпру» не дозволили зіграти свій домашній матч на «Дніпро-Арені». Тому, новокаховську «Енергію» підопічні Олександра Поклонського приймали на стадіоні «Метеор» у місті Новомосковську. Мало того, що поле не зовсім рідне, так ще й лідери з обойми випали. Дискваліфікація не дозволила вийти на газон трьом гравцям групи атаки – Вергуну, Назаренку і Михайленку. Крім того, після травми не відновився Дорошенко і з незрозумілих причин у заявці було відсутнє прізвище Войтиховского.

Втім, на початку першого тайму можна було стверджувати, що такі кадрові втрати не сильно вплинули на дії дніпрян. Очевидно, що Поклонський усіма силами намагався добитися максимального результату з наявного у нього мінімуму досвідчених футболістів.

Суперник також прагнув створювати гостроту, але її вчасно гасили захисники, або кіпер Пономаренко. Досить частим явищем в цьому поєдинку можна вважати взаємну перестрілку під час виконання штрафних ударів. Біля воріт «Енергії» небезпека теж виникала після стандартів, хоча м'яч зрадницьки не йшов у сітку.

Так відбувалося до початку другого тайму. «Енергія» майстерно затягнула атаку, після чого послідував навіс в штрафну площу випадково замкнув Семенов. Автогол захисника вирішив подальший результат протистояння, в результаті якого у команди Олега Федорчука з'явився маленький шанс поборотися за друге місце з «Металістом».

Також, ми маємо власний проект під назвою "FOOTBALLINSIDE", що висвітлює цікаві новини європейського та світового футболу - https://www.youtube.com/channel/UCEs4_kZfZbSNfwHrAxzOeFQ