Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Чемпіонат Києва: фіаско у принциповому протистоянні

Чемпіонат Києва: фіаско у принциповому протистоянні

Справжнім фіаско став для «Джуніорс» матч 16-го туру чемпіонату Києва з футзалу.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
5 марта 2018, 15:13

Справжнім фіаско став для «Джуніорс» матч 16-го туру чемпіонату Києва з футзалу. У столичному спорткомплексі НТУУ КПІ підопічні Вадима Гордієнка з рахунком 3:10 поступилися одному з конкурентів у боротьбі за медалі турніру – броварському «Атлетику».

З самого початку зустрічі все пішло не за планом шпитьківчан. Команда пропустила швидкий гол, потім змарнувала декілька нагод для того, щоб відігратися, та врешті-решт, пропустила вдруге. За рахунку 0:2 спільними зусиллями Накаєва та Арановського «Джуніорс» вдалося скоротити відставання у рахунку.

Гол Арановського помітно додав команді впевненості. «Джуніорс» перегравав на паркеті «Атлетик», створював гольові моменти, проте, м’яч вперто не летів у сітку воріт броварської команди. Понад те, шпитьківчани пробили три 10-метрових пенальті, які не були реалізовані: у першому епізоді за «Атлетик» зіграла стійка воріт, у другому - Антон Бутко пробив вище, а третій удар відбив голкіпер.

Фатальними для «Джуніорс» стали останні секунди першого тайму. Шпитьківчани записали собі в пасив шостий фол, за що у їх ворота був призначений 10-метровий пенальті. Юрій Балашев виграв дуель у Сергія Степаненко, а далі стався дуже суперечливий і неоднозначний момент. На добиванні першим опинився той же Степаненко. Сергій переграв Балашева, після чого завалився на паркет. Безсумнівно, порушення правил було. Проте, сталося воно за межами штрафного майданчика – це по-перше. По-друге, перед Степаненком знаходився гравець «Джуніорс» - Антон Бутко, тому розцінювати це порушення правил як фол останньої надії ніяк не можна. Арбітри ж  мало того, що призначили 6-метровий пенальті, ще й вилучили Балашева.

У воротах Юрія замінив Вадим Гордієнко. Граючий тренер «Джуніорс» був близьким до того, щоб парирувати пенальті, який виконував Степаненко. Проте, все ж таки не дотягнувся до м’яча.

Рахунок 1:3 та відсутність воротаря змусила «Джуніорс» після перерви піти у ва-банк, залучаючи до атак п’ятого польового гравця. Це обернулося голом Поночовного, який вразив ворота ударом зі своєї половини майданчика. Трохи згодом Степаненко реабілітувався за схиблений пенальті (Гордієнко у другому таймі виграв дуель у гравця «Атлетика») – та й на тому матч можна було завершувати.

Здобувши перемогу «Атлетик» скоротив відставання від «Джуніорс», який посідає другу сходинку, до двох очок. Проте, шпитьківчани мають ще гру у запасі. Попереду на підопічних Вадима Гордієнка очікують зустрічі з 2Т/ТСП-Трансбуд та Skidka.

«Джуніорс» - «Атлетик» (Бровари) 3:10

Голи: Арановський 9, Севериненко 25, Крошан 36 - Поночовний 3, 20, 25, Степаненко 7, 18 пен, 23, 26, Салтанов 32, 34, Кутовий 35