Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Реабілітація за провал у минулому турі

Реабілітація за провал у минулому турі

Більш ніж переконливу перемогу у 11-му турі чемпіонату Києва з футзалу здобув «Джуніорс». З рахунком 14:1 шпитьківчани розгромили аутсайдера турніру - «Чумацький Шлях-Academica».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
21 января 2018, 20:09

З перших секунд зустрічі стала помітна рішучість, з якою футзалісти «Джуніорс» вийшли на гру. Команда прагнула реабілітуватися за нищівну поразку від «Альтернативи», тому одразу почала атакувати ворота суперника. Вже на другій хвилині Апті Накаєв, попередньо розхитавши опонента, потужним ударом метрів з десяти увігнав м’яч у дев’ятку воріт.

Гості миттєво відігралися: Андрій Марченко реалізував вихід віч-на-віч з Балашевим. Цим «чумаки» мабуть, ще більше розлютили шпитьківчан. За хвилину, Іван Глуцький, отримавши м'яч на власній половині поля, пройшов поміж всіх опонентів та технічно переграв воротаря. Далі за справу взявся Олександр Севериненко. Досвідчений гравець швидко оформив дубль, скориставшись зручними передачами Арановського.

Естафету у Севериненка в середині першої половини зустрічі перейняв Крошан. Денис також швидко оформив дубль, а асистували йому Торшин та Глуцький. У підсумку перший тайм «Джуніорс» виграв з рахунком 7:1.

Сім м’ячів у ворота «Чумацький Шлях-Academica» влетіли й після перерви, над чим добряче попрацював Крошан - Денис відзначився ще трьома голами. Не пішов з майданчика без забитого м’яча й кращий бомбардир «Джуніорс» - Андрій Торшин.

Завдяки перемозі над «Чумацький Шлях-Academica» шпитьківчани збільшили відрив від «Атлетика» з Броварів до шести очок, та продовжують впевнено почувати себе на другій сходинці у турнірній таблиці.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Чумацький Шлях-Academica» 14:1

«Джуніорс»: Балашев, Гордієнко, Торшин, Глуцький, Севериненко, Крошан, Арановський, Бутко, Боярський

Голи: Накаєв 2, 11, Глуцький 3, 26, Севериненко 5, 7, Крошан 9, 10, 27, 32, 35 Арановський 23, 24, Торшин 25 – Марченко 2