Друге коло чемпіонату Києва з футзалу «Джуніорс» розпочав вкрай невдало.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
14 января 2018, 17:53

Друге коло чемпіонату Києва з футзалу «Джуніорс» розпочав вкрай невдало. У своєму першому офіційному матчі 2018-го року підопічні Вадима Гордієнка з рахунком 0:6 поступилися лідеру – столичній «Альтернативі».

Запорукою успіху киян став потужний перший тайм у їх виконанні. Підопічні Миколи Костенка з перших хвилин захопили ініціативу та взялися обстрілювати ворота суперника. «Джуніорс» завдяки Юрію Балашеву, який увімкнув «режим Буффона», довгий час утримував нічний рахунок. Проте, на 10-й хвилині м’яч все ж таки побував у сітці воріт шпитьківчан. Балашев впорався з пострілом Назарова, але нічого не зміг вдіяти з добиванням у виконанні Омельченка.

На досягнутому чемпіон Києва не зупинився. У той час, коли шпитьківчани знаходилися у пошуках контратакуючої гри, футзалісти «Альтернативи» продовжували накочувати хвилі атак на ворота «Джуніорс». У деяких епізодах «юніорам» відверто щастило, у інших команду врятував голкіпер.

У кінцівці першого тайму підопічні Вадима Гордієнка отримали нагоду зрівняти рахунок. Віктор Арановський, опинившись віч-на-віч з воротарем, переграв Дмитра Шульгу, проте, примудрився поцілити у штангу. Після чого спрацювало відоме футбольне правило «не забиваєш ти, заб’ють тобі». За чотири секунди до перерви кияни отримали право на штрафний удар. Науменко покотив м’яч на, мабуть, найпомітнішого у складі «Альтернативи» Назарова, а Андрій дальнім ударом поцілив у ближній кут.

По перерві шпитьківчани, здавалося, рішуче взялися за справу. Підопічні Вадима Гордієнка перевели гру на половину майданчика «Альтернативи». Проте, припускалися помилок при передачах, які призводили до небезпечних контратак киян. В одному з епізодів номінальні господарі заробили кутовий, після розіграшу якого відзначився Хижняк. Максим легко звільнився з-під опіки Арановського та з шести метрів потужно пробив під поперечину.

За рахунку 3:0 на користь «Альтернативи» доля зустрічі була вже практично вирішена. Звісно, шпитьківчани спробували повернути інтригу, почавши залучати до атак п’ятого польового гравця. Але натомість пропустили ще два м’ячі, які підопічні Миколи Костенка забили у порожні ворота. Ефектну крапку у матчі поставив Микола Воронюк. За п’ять хвилин до завершення зустрічі гравець «Альтернативи» спокійно реалізував вихід тет-а-тет з Балашевим.

Поразка від прямого конкурента змушує «Джуніорс» розпрощатися з мрією вибороти в цьому році звання чемпіона Києва. «Альтернатива» відірвалася від шпитьківчан на чотири очки і навряд чи дозволить переслідувачам відіграти таку фору.

«Альтернатива» (Київ) – «Джуніорс» (Шпитьки) 6:0

Голи: Омельченко 10, 30, Назаров 18, Хижняк 21, Бич 27, Воронюк 31

«Джуніорс»: Балашев, Гордієнко, Глуцький, Крошан, Накаєв, Байдачний, Арановський, Севериненко, Грінчук