Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Меморіал Макарова: ще одна перемога над професіоналами!

Меморіал Макарова: ще одна перемога над професіоналами!

«Джуніорс» здолав запорізький «Металург».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
22 января 2017, 13:31

У суботу, 21 січня, у манежі навчально-тренувальної бази «Динамо» відбувся третій матч ФК «Джуніорс» на Меморіалі Макарова. З рахунком 2:1 команда Сергія Шута переграла представника другої ліги України – запорізький «Металург».

Початок зустрічі краще провели «червоно-чорні». Підопічні Віктора Жука виконали серію кутових, після чого декілька разів перевірили пильність Стрижа, а на 11-й хвилині увінчали свої старання взяттям воріт. Відзначився Чернявський, який головою замкнув подачу Сентябова з флангу.

Ближче до середини першого тайму шпитьківчани відвели гру подалі від своїх воріт. Це стало можливим завдяки налагодженню контролю м’яча у середній лінії. Трохи згодом підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева почали створювати гольові моменти. Спочатку пристрілявся Олександр Левенець, який ударом з лінії штрафної пробив у руки голкіперу. А пізніше приклад Сашка наслідував Вадим Костяний. Врешті-решт шпитьківчани знайшли шпаринку в обороні суперника: Маринчук вивів на ударну позицію Дмитра Шута, а нападник «Джуніорс» влучним ударом змусив капітулювати воротаря запоріжців.  Одразу після перерви шпитьківчани забили другий гол. Його автором став Максим Куба, який ударом з декількох метрів замкнув вдалу подачу Яблонька з лівого флангу.

Далі команда Сергія Шута продовжила контролювати хід поєдинку. Шпитьківчани вміло тримали м’яч, в той час як суперник майже і не намагався щось змінити – мабуть, далася в знаки втома.

Кінцівка зустрічі ознаменувалася цікавим протистоянням президентів клубів: у складі «Джуніорс» на поле вийшов Сергій Шут, а ворота запоріжців вийшов захищати Андрій Богатченко.

У іншому матчі групи молодіжна команда «Сталі» (U-21), яка буде суперником «Джуніорс» у останньому поєдинку групового етапу, несподівано здолала донецький «Олімпік» (2:1) і таким чином дуже заплутала турнірну ситуацію у групі. Наразі по шість очок в своєму активі мають одразу чотири команди – «Джуніорс», «Сталь», «Олімпік» та «Колос». Тож для виходу у наступний раунд команді Сергія Шута необхідно перемагати «сталеварів». При іншому підсумку зустрічі подальші перспективи шпитьківчан на Меморіалі Макарова визначить паралельний матч, у якому зустрінуться «Колос» та «Олімпік». Зазначимо, що матч «Джуніорс» - «Сталь» відбудеться 23 січня на полі №3 навчально-тренувальної бази «Динамо» (Конча-Заспа). А її початок заплановано на 10:00.

«Металург» (Запоріжжя) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:2

Голи: Чернянвський 11 – Шут Д. 26, Куба 50

«Металург»: Теленков (Богатченко, 81), Хомутов, Остапенко, Петровський (Курусь, 81), Божий (Вашинський, 46), Некрасов, Кондраков, Сентябов, Курдас, Чернявський (Буланиый, 46), Ковалевський

«Джуніорс»: Стриж (Копаліані, 46), Ремезовський (Шут С.,72), Самар, Чуприна, Куба (Мишко, 82), Колесник (Яблонько, 46), Маринчук, Левенец (Скороход, 46), Костяний (Бабенко, 46), Байдачний (Черновол, 46), Шут Д. (Бровко, 50)