Відбулися півфінальні матчі у хокейних чемпіонатах Фінляндії та Швеції.

Автор — khoma
8 апреля 2019, 21:41

Фінляндія

Кярпят – ХІФК  (рахунок у серії 2:1)

ХІФК скористався тим, що другий матч серії грав на власному льоду. Вирішальним став другий період, коли шайби Теєму Еронена та Еріка Торелла зробили рахунок 3:1. У третьому періоді Вілле Лескінен скоротив відставання, але перевести матч в овертайм його команда не зуміла.

Наступного дня команди знову зійшлися у матчі, господарем якого тепер був Кярпят. Перші два періоди пройшли без закинутих шайб, а третя двадцятихвилинка розпочалася з взяття воріт столичних хокеїстів. Міхал Крістоф відправив шайбу поміж щитків Атте Енгрена. У кінці періоду гості кинулися відіграватися і двічі пропустили у порожні ворота, коли змінювали голкіпера на польового гравця.

ХПК – Таппара  (рахунок у серії 1:1)

ХПК вдалося зрівняти рахунок у серії завдяки перемозі вдома. Як і у попередньому матчі вирішальною стала заключна двадцятихвилинка. Шайби Петтері Ніккіля, Єре Іннали та Теєму Турунена дозволили команді святкувати перемогу 4:1.

Швеція

Фарєстад – Юргорден (рахунок у серії 1:0)

Переможець регулярної першості повів у півфінальній серії проти Юргордену. Свою перевагу господарі довели вже у першому періоді, який виграли 2:0. У другому періоді зелено-білі закинули ще дві шайби, пропустивши лише одну. У заключному періоді команди обмінялися шайбами.

Лулео – Фрелунда (рахунок у серії 0:1)

Переможець Ліги чемпіонів здобув виїзну перемогу завдяки шайбі форварда Рета Ракшані. Його влучний кидок дозволив відібрати у Лулео перевагу власного майданчику. Тепер індіанці прийматимуть свого суперника на власному льоду у наступному матчі.