Tribuna/Футбол/Блоги/Все Про Все/Вікно в Європу або нові пригоди Волині

Вікно в Європу або нові пригоди Волині

На днях побачив в світовій мережі інтерв’ю із керманичем Луцькоє Волині В.В. Кварцяним. У ньому йшлося про те, що задача у команди на весняну частину сезону - місце у єврокубковій зоні. Наскільки це реально чи неможливо ми зараз розберем згадавши матчі Волині в минулому році. Зараз команда знаходиться на 7 місці із 20-ма очками у доробку і відставанням у 2 очки від Металіста. Загалом лучани не є стабільним клубом, серія із вдалих матчів чергується із явно невлалими і навіть провальними Ілічівець 1-2 Волинь Стартові склади команд: Іллічівець (Маріуполь): 1. Гальчук, 3. Чижов, 8....

Блог — Все Про Все
12 февраля 2015, 19:04
2

На днях побачив в світовій мережі інтерв'ю із керманичем Луцькоє Волині В.В. Кварцяним. У ньому йшлося про те, що задача у команди на весняну частину сезону - місце у єврокубковій зоні. Наскільки це реально чи неможливо ми зараз розберем згадавши матчі Волині в минулому році. Зараз команда знаходиться на 7 місці із 20-ма очками у доробку і відставанням у 2 очки від Металіста. Загалом лучани не є стабільним клубом, серія із вдалих матчів чергується із явно невлалими і навіть провальними

• Ілічівець 1-2 Волинь

Стартові склади команд:

Іллічівець (Маріуполь): 1. Гальчук, 3. Чижов, 8. Тотовицький, 9. Оберемко, 11. Гринь, 20. Чурко, 32. Іщенко, 39. Кулач, 61. Мишньов, 77. Путівцев (к), 91. Бутко Запасні: 23. Будюк, 7. Шевчук, 13. Яворський, 17. Федотов, 18. Геращенков, 31. Янаков, 95. Калінін Тренер: Микола Павлов

Волинь (Луцьк): 74. Кичак, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 36. Годований, 5. Воронін, 6. Бабенко, 9. Мемешев, 10. Бікфалві, 19. Кобахідзе, 77. Бохашвілі, 7. Федорчук Запасні: 78. Літовченко, 30. Гуменюк, 16. Шіш, 33. Новак, 20. Задерецький, 13. Шабанов, 89. Козьбан Тренер: Віталій Кварцяний Арбітри матчу: С.Скрипак - Є.Патраков, С.Приступа (всі - Київ)

Стартовий матч цього чемпіонату мав проходити у Маріуполі, але через ситуацію на сході(воєнні дії поблизу Маріуполя) матч перенесли до Луцька. Висока температура і старт чемпіонату не сприяв високи швидкостям, але незважаючи на це рахунок був відкритий уже на 6 хвилині. Мишньов заробив пенальті а Кулач впевнено його реалізував. Після цього голу команди заспокоїлись, і проводили гру в основному в центрі поля. В першому таймі моментів було мало... Під занавіс матчу Лучани активізувались і спромогли не лише відігратись а й вирвати перемогу. Спочатку на 87 хвилині Ерік філігранним ударом зрівняв рахунок а в компенсований час Руслан Бабенко бездоганно виконав штрафний, закрутивши м'яч у дев'ятку воріт Гальчука.

Важка перемога в першому турі повинна була стати поштовхом для подальших подвигів, але не так сталося як гадалося: у матчах з Дніпром, Карпатами і Чорноморцем "хрестоносці" не набрали жодного пункту

2. Волинь 0-1 Дніпро

Стартові склади команд: Волинь (Луцьк): 74. Кичак, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 36. Годований, 5. Воронін, 6. Бабенко, 19. Кобахідзе, 13. Шабанов, 7. Федорчук, 93. Матей, 10. Бікфалві Запасні: 42. Неділько, 16. Шіш, 33. Новак, 77. Бохашвілі, 89. Козьбан, 11. Селін, 26. Никитюк Тренер: Віталій Кварцяний Дніпро (Дніпропетровськ): 71. Бойко, 7. Канкава, 8. Польовий, 9. Калініч, 10. Коноплянка (к), 14. Чеберячко, 18. Зозуля, 20. Бруно Гама, 23. Дуглас, 44. Федецький, 89. Політило Запасні: 16. Лаштувка, 4. Кравченко, 11. Селезньов, 12. Де Матос, 17. Стрініч, 21. Бартуловіч, 28. Шахов Тренер: Мирон Маркевич Арбітри матчу: В.Швецов (Одеса) - Е.Карапетян, А.Мотика (обидва - Тернопіль)

Матч 2-ого туру також проходив у Луцьку. Мирон Маркевич напередодні матчу з Копенгагеном випустив на матч з Лучанами не зовсім основний склад. Дніпропетровці протягом всього матчу виглядали дуже мляво( перший удар в ствір воріт Волині відбувся на 86 хвилині, другим ударом був забитий гол) створюючи обмаль моментів. куди цікавіше виглядала Волинь. Удари Еріка, Кобахідзе, Козьбана могли завершуватися голами, але фарт в той день був на стороні Дніпропетровців. Єдиний гол забив Євген Шахов, який  вийшов на поле всередині другого тайму. Статистика матчу свідчить про беззаперечну перевагу Луцької Волині, але... рахунок на табло

Можливо саме ця поразка стала переломною для Лучан, ажде й наступні 2 матчі вони програли

3. Чорноморець 1-0 Волинь

Чорноморець (Одеса) Стартовий склад: 12 Безотосний (к) 65'42 Зубейко 32 Сіваков 24'70'52 Тейку 33 Слінкін 8 К.Ковальчук 10 Гай 17 Аржанов 28 Назаренко 46' (24)19 Фомін 26 Шиндер 61' (9) Запасні: 44 Паст 39 Опанасенко 25 Мартиненко 9 Діденко 61' (26)24 Гречишкін 46' (28)27 Балашов 94 Данченко Тренер Роман Григорчук Волинь (Луцьк) Стартовий склад: 74 Кичак 3 Сімінін (к) 36 Годований 32'45' (33)15 Жуніч 5 Воронін 6 Бабенко 68'84' (11)10 Бікфалві 66'19 Кобахідзе 7 Федорчук 77' (13)93 Матей 17 Маріотто Запасні: 42 Неділько 33 Новак 45' (36)30 Гуменюк 11 Селін 84' (6)20 Задерецький 89 Козьбан 13 Шабанов 77' (7) Тренер  Віталій Кварцяний

Цілком неочікуваною для багатьох стала гра «Волині» «першим номером». Підопічні Кварцяного агресивно діяли в атаці, багато пробивали по воротам Безотосного, намагалися комбінувати і позиційно, і під час контратак. Бікфалві, Маріотто, Федорчук, Матей і Кобахідзе постійно крутили небезпечні каруселі поблизу від воріт Безотосного. Кілька разів довелося по-справжньому виручати голкіперу одеситів. Найефектнішим моментом тайму став не зарахований гол Матея. Фло потужно приклався з 30 метрів і за допомогою рикошету від поперечини відправив м'яч за лінію воріт. Але Юрій Вакс та його помічники цього не помітили. А шкода, бо м’яч чи не на пів-метри увігнався за лінію воріт! Одесити атакували мало, створюючи мало моментів. у другому таймі переломним моментом став незабитий пенальті Еріком. Штанга врятувала моряків. і тут спрацювала відома футбольна приказка. Через декілька хвилин скориставшись помилкою лучан в захисті під час кутового, гол забив Кирило Сиваков.Господарям таки вдалося відстояти результат, а Волинь, мінімально програвши, вдруге поспіль отримає схвальні відгуки про свою гру. Чого варта статистика ударів: 16 проти 7 на користь Волинь, зокрема у рамку воріт лучани влучали сім разів, а одесити - тільки одного разу...

4. Волинь 0-2 Карпати

Стартові склади команд: Волинь (Луцьк): 74. Кичак, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 33. Новак, 5. Воронін, 6. Бабенко, 10. Бікфалві, 93. Матей, 30. Гуменюк, 7. Федорчук, 17. Маріотто Запасні: 42. Неділько, 89. Козьбан, 13. Шабанов, 11. Селін, 20. Задерецький, 39. Сваток, 4. Приндета Тренер: Віталій Кварцяний Карпати (Львів): 29. Ільющенков, 94. Мірошніченко, 5. Гітченко, 4. Балажіц, 8. Костевич, 32. Пластун, 20. Даушвілі, 17. Голодюк (к), 9. Кожанов, 7. Ксьонз, 14. Сергійчук Запасні: 1. Підківка, 92. Чачуа, 19. Мартинюк, 18. Кополовець, 41. Марусич, 16. Худоб'як, 22. Пучковський Тренер: Ігор Йовічевич Арбітри матчу: О.Іванов (Макіївка) - О.Муравйов, А.Шамека (обидва - Маріуполь)

Напевне одна з найпровальніших домашніх ігор Лучан. Обмаль моментів, погана гра в захисті, не фарт, ось головні чинники поразки Волині. Біля воріт Кичака було створено багато моментів, 2 з яких закінчились голами. Спочатку на 40-й хвилині після прострілу забиває Кожанов, а в другому таймі голом відзначився захисник і найкращий бомбардир Карпат в цьому сезоні - Грегор балажіц. був свій момент і у "Хрестоносців" але м'яч після удару Гуменюка влучив у поперечку. Під занавіс матчу вилучення заробив Сергій Сімінін, який зірвав вихід  Кополовця віч-на-віч з Кичаком. В підсумку заслужена перемога "левів" з рахунком 2-0.

5. Зоря 1-2 Волинь

Зоря (Луганськ) Стартовий склад: 1 Сантіні 6 Каменюка (к) 25 Білий 99 Пилявський 65'17 Ігнатьєвіч 78'18 Маліновський 67' (7)9 Сегбефія 57' (10)35 Грицай 54' (4)37 Хомченовський 20 Караваєв 76'28 Будківський Запасні: 30 Шевченко 3 Писко 4 Чайковський 54' (35)7 Худзік 67' (18)10 Ліпартія 57' (9)16 Ярмаш 57 Бородай Тренер Юрій Вернидуб Волинь (Луцьк) Стартовий склад: 42 Неділько (к) 75' (74)39 Сваток 12'17' (30)15 Жуніч 16 Шіш 35'4 Приндета 6 Бабенко 24'13 Шабанов 93 Матей 9 Мемешев 90+2'10 Бікфалві 6'17 Маріотто Запасні: 74 Кичак 75' (42)33 Новак 20 Задерецький 11 Селін 5 Воронін 30 Гуменюк 22'17' (39) Тренер Віталій Кварцяний

Волинь дуже швидко відкрила рахунок: Бабенко зі штрафного з правого флангу подав у воротарський, Сантіні відбив м’яча прямо на Еріка Бікфалві, якому не вартувало зусиль спрямувати шкіряного в сітку – 1:0! Гол додав впевненості Лучанам, які продовжували атакувати, створюючи небезпечні моменти. На 72 хвилині травми зазнав голкіпер Волині Віталій Неділько, його змінив Артем Кичак, а через 5 хвилин Зоря зрівняла рахунок, Караваєв зіграв головою і відновив паритет. На щастя для Волині, забив свій перший гол у чемпіонаті Редван Мемешев. Часу у Луганчан відігратися не було. Виїзна перемога, яка додала впевненості гравцям і очок у турнірну таблицю

6. Волинь 3-0 Металург Запоріжжя

Стартові склади команд: Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 4. Приндета, 16. Шіш, 13. Шабанов, 6. Бабенко, 10. Бікфалві, 93. Матей, 9. Мемешев, 11. Селін Запасні: 74. Кичак, 33. Новак, 89. Козьбан, 30. Гуменюк, 19. Кобахідзе, 17. Маріотто, 79. Бабатунде Тренер: Віталій Кварцяний Металург З (Запоріжжя): 32. Боровик, 20. Пашаєв, 13. Коротецький, 10. Прийомов, 25. Жураховський, 88. Орелесі, 77. Сержіо, 39. Льопа, 44. Юсов, 3. Баліч, 22. Лисицький (к) Запасні: 12. Грдлічка, 18. Каплієнко, 4. Татарков, 24. Платон, 80. Гвілія, 9. Гавриш, 21. Штурко Тренер: Олег Таран Арбітри матчу: О.Білокур (Донецька обл.) - Я.Трехліб, В.Жарий (обидва - Дніпропетровськ)

Після перемоги над Зорею, в наступному турі Волинь приймала вдома Запорізький Металург. В першому таймі активніше грала Луцька команда, Металург грав другим номером. На 21-й хвилині Мемешев заробляє на собі 11-метровий. Пенальті довірили пробити Руслану Бабенку але удар вийшов несильним і Боровик без проблем парирував його. На старті другого тайму Лучани провели прекрасний відрізок, тричі відзначившись у воротах Євгена Боровика. Своі автографи у воротах суперників залишили Мемешев, Жуніч і Матей. Цілком заслужена перемога Волині, яка перед матчем із Динамо дала приводи для радощів і віри у позитивний результат Луцьким фанатам

7. Динамо 4-1 Волинь

Динамо (Київ) Стартовий склад: 23 Рибка 2 Даніло 6 Драгович 7 Ленс 35'10 Ярмоленко (к) 18' 61'73' (45)16 Сидорчук 17 Рибалка 22 Кравець 65' (91)24 Віда 27 Макаренко 90 Беланда 73' (29) Запасні: 72 Рудько 3 Селін 20 Гусєв 26 Бурда 29 Буяльський 73' (90)45 Калітвінцев 85'73' (10)91 Теодорчик 65' (22) Тренер Сергій Ребров Волинь (Луцьк) Стартовий склад: 42 Неділько 3 Сімінін (к) 15 Жуніч 72'4 Приндета 23 Нємчанінов 78' (5)6 Бабенко 10 Бікфалві 51'93 Матей 9 Мемешев 83' (89)13 Шабанов 46' (79)19 Кобахідзе Запасні: 74 Кичак 33 Новак 89 Козьбан 83' (9)30 Гуменюк 5 Воронін 78' (23)17 Маріотто 79 Бабатунде 46' (13) Тренер Віталій Кварцяний

Матч проти Киян складався для гостей не найкращим чином. Високий захист сприяв частим атакам Динамівців на ворота Неділька. Вже у першому таймі Кияни двічі реалізували свої моменти. Забивали Ярмоленко і Ленс. В середині другого тайму Андрій зробив дубль, поклавши м'яч немов рукою у дев'ятку воріт Волині. підопічні Кварцяного змогли відіграти один м'яч відзначився Жуніч, пробивши головою після подачі кутового. Остаточний рахунок встановив Калітвінцев, який вийшов на поле у другому таймі. Впевнена перемога Киян, а Лучани повертаються додому без набраних очок.

8. Волинь 2-2 Ворскла

Стартові склади команд: Волинь (Луцьк): 74. Кичак, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 4. Приндета, 13. Шабанов, 10. Бікфалві, 7. Федорчук, 6. Бабенко, 93. Матей, 9. Мемешев, 17. Маріотто Запасні: 78. Літовченко, 33. Новак, 39. Сваток, 77. Бохашвілі, 30. Гуменюк, 11. Селін, 89. Козьбан Тренер: Віталій Кварцяний Ворскла (Полтава): 31. Богуш, 4. Даллку (к), 6. Скляр, 7. Громов, 9. Янузі, 15. Дедечко, 17. Чеснаков, 23. Сапай, 34. Ткачук, 39. Ковпак, 77. Турсунов Запасні: 12. Непогодов, 8. Ткачук, 10. Маркоскі, 11. Кривошеєнко, 24. Бараннік, 47. Січкарук, 84. Романчук Тренер: Василь Сачко Арбітри матчу: С.Бойко (Київська обл.) - І.Маковей (Вінницька обл.), О.Холодинський (Харківська обл.)

По-суті огляд матчу можна розпочинати з другого тайму, так-як в першому командами було створено обмаль моментів. В цьому матчі господарі забивали лише з 11-метрових точок, а гості двічі відігравалися. Голи на свій рахунок записали Ерік і Маріотто у господарів і Турсунов і Дедечко у гостей відповідно. Не обійшлося і без вилучень, дві жовті карточки отримав Бабенко і покинув поле на 83 хвилині. безкомпромісна нічия у Луцьку

9. Шахтар 6-2 Волинь

Шахтар (Донецьк) Стартовий склад: 30 Пятов 33 Срна (к) 47'5 Кучер 87'27 Чигринський 44 Ракіцький 17 Фернандо 77 Ілсіньо 11 Марлос 46' (20)89 Дентиньо 4'61' (28)9 Л.Адріано 36' 90+1'21 Гладкий 46' (29) Запасні: 32 Каніболоцький 18 Ордець 8 Фред 28 Тайсон 61' (89)29 А.Тейшейра 85'46' (21)20 Д.Коста 88'46' (11)66 Азеведо Тренер Мірча Луческу Волинь (Луцьк) Стартовий склад: 42 Неділько 3 Сімінін (к) 34'15 Жуніч 4 Приндета 40' (39)7 Федорчук 10 Бікфалві 69'22'93 Матей 9 Мемешев 19 Кобахідзе 90+1' (98)13 Шабанов 76'11 Селін 42'57'80' (17) Запасні: 78 Літовченко 39 Сваток 40' (4)30 Гуменюк 33 Новак 17 Маріотто 80' (11)98 Зінкевич 90+1' (19)38 Петров Тренер Віталій Кварцяний

Матч, який не відповідає рахунку. Ну явно не заслужила Луцька команда програвати цей матч з рахунком 6-2. Тим більше при рахунку 3-2 на користь Донечан, удар Еріка з розвороту прийшовся у перекладину. Після цього Шахтар тричі спромігся спіймати Волинь на контр-атаках. Підсумковий рахунок не відповідає грі на полі, але перемагає сильніший. На тижні Волинь програла і кубковий матч у Дніпропетровську з рахунком 4-0, тобто пропустила 10 м'ячів за 2 матчі.

11. Говерла 0-0 Волинь

Говерла (Ужгород) Стартовий склад: 21 Коваль 2 Полянський 46' (25)5 Акакпо 6 Тудосе 8 Мякушко 39'70' (24)9 Герасимюк 10 Фещук 46' (31)14 Качараба 57'16 Шацьких (к) 20 Ягодінскіс 23 Люлька Запасні: 22 Бабенко 4 Хомин 7 Райчевіч 15 Трухін 24 Каверін 70' (8)25 Степанюк 46' (2)31 Бурдужан 46' (10) Тренер В'ячеслав Грозний Волинь (Луцьк) Стартовий склад: 42 Неділько 3 Сімінін (к) 15 Жуніч 13 Шабанов 23 Нємчанінов 90'6 Бабенко 10 Бікфалві 90+1' (11)93 Матей 79' (20)7 Федорчук 73'9 Мемешев 17 Маріотто 54' (19) Запасні: 74 Кичак 30 Гуменюк 19 Кобахідзе 54' (17)20 Задерецький 79' (93)39 Сваток 16 Шіш 11 Селін 90+1' (10) Тренер Віталій Кварцяний

Матч проходив у понеділок о 17.00. Людей прийшло на цей мач не багато(2000) із зрозумілих причин. Ненадто багато моментів, але могли вигравати як Говерла так і Волинь. Головним героєм матчу став кіпер Лучан Віталій Неділько, який здійснив декілька хороших сейвів і залашив свої ворота у недоторканості. Запам'ятався цей матч і тим, що Максим Коваль під час першого тайму відбивши м'яч, ненароком порвав сітку. Зупинка була довгою, а сітку скотчем до штанги прикріплював... суддя матчу Юрій Можаровський.

12. Волинь 4-0 Олімпік

Стартові склади команд: Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 13. Шабанов, 15. Жуніч, 23. Нємчанінов, 6. Бабенко, 10. Бікфалві, 93. Матей, 7. Федорчук, 9. Мемешев, 19. Кобахідзе Запасні: 74. Кичак, 30. Гуменюк, 17. Маріотто, 20. Задерецький, 39. Сваток, 16. Шіш, 11. Селін Тренер: Віталій Кварцяний Олімпік (Донецьк): 1. Махарадзе, 3. Іванов (к), 4. Гришко, 5. Дорошенко, 7. Драченко, 11. Моха, 13. Огіря, 19. Тищенко, 22. Міщенко, 23. Шеріф, 77. Кадимян Запасні: 72. Литовка, 2. Олійник, 9. Ситнік, 10. Гельзін, 18. Семенина, 21. Лисенко, 34. Дитятьєв Тренер: Роман Санжар Арбітри матчу: С.Березка (Київська обл.) - М.Чос, А.Литвин (обидва - Київ)

Матч, на якому я побував особисто. Достатньо не поганий матч від Олімпіка, який намагався йти вперед, але атаки рідко доходили до воріт Неділька( в другому таймі його замінив Кичак). Початок розгрому було покладено на 37 хвилині. Це матей обвідним ударом відкриваї рахунок, а ще через декілька хвилин Ерік подвоїв рахунок, зігравши на добиванні після власного удару в поперечку. Другий тайм запам'ятався  голами Еріка та Кобахідзе, і не зарахованим чистим голом Лисенка. Заслужена перемога Лучан, які піднялися у таблиці у першу вісімку

13. Металург Донецьк 1-2 Волинь

Металург Д (Донецьк) Стартовий склад: 12 Бандура 7 Морозюк 79'4 Чечер 5 Путівцев 55 Соболь 54' (10)13 Макрідіс (к) 44 Прийма 79'8 Нельсон 68' (23)14 Александре 47'20 Федотов 42' (37)9 Лазіч Запасні: 79 Паньків 2 Баранівський 23 Насонов 68' (8)18 Нойок 19 Овсепян 37 Габріель 42' (20)10 Мораєс 77'54' (55) Тренер Володимир Пятенко Волинь (Луцьк) Стартовий склад: 42 Неділько 3 Сімінін (к) 24'15 Жуніч 73'13 Шабанов 16 Шіш 6 Бабенко 84' (33)10 Бікфалві 38'93 Матей 7 Федорчук 60'19 Кобахідзе 9 Мемешев 27'46' (30) Запасні: 74 Кичак 33 Новак 88'84' (6) 90+4' (11)30 Гуменюк 46' (9)23 Нємчанінов 11 Селін 90+4' (33)38 Петров 26 Никитюк Тренер Віталій Кварцяний

Цей матч ознаменувався першим матчем на засніженому покриві. за годину до початку матчу на полі лежав густий шар снігу, але на щастя матч розпочали вчасно. Команди грали у відкритий футбол, створюючи момент за моментом. Спочатку Федотов влучив у перекладину з 5-ти метрів, а потім дуплетом вистрілила команла із Луцька. Голами відзначилися Ерік та Сімінін, забиваючи свої голи із-за меж штрафної зони. Один гол відквитали Металурги всередині другого тайму. зробив це Мораєс, який повернувся на поле після дискваліфікації. Міг Металург і зрівняти рахунок, але не фартило номінальним господарям у цей день. В підсумку на табло 1-2 на користь Волині

14. Волинь 3-1 Ілічівець

Волинь (Луцьк) Стартовий склад: 42 Неділько 3 Сімінін (к) 15 Жуніч 61'13 Шабанов 9'16 Шіш 6 Бабенко 7 Федорчук 10 Бікфалві 19' 29'86' (17)93 Матей 90+2' (39)19 Кобахідзе 9 Мемешев 83' (30) Запасні: 74 Кичак 33 Новак 30 Гуменюк 83' (9)39 Сваток 90+2' (93)20 Задерецький 17 Маріотто 86' (10)26 Никитюк Тренер Віталій Кварцяний Іллічівець (Маріуполь) Стартовий склад: 1 Гальчук 7 Шевчук 8 Тотовицький 9 Оберемко 77' (94)11 Гринь 13 Яворський (к) 31'16 Мандзюк 48'86' (21)19 Очігава 25'30 Суходуб 61 Мишньов 93 Цюпа 89' (50) Запасні: 33 Чурілов 15 Васін 17 Даценко 21 Скоблов 86' (16)31 Янаков 50 Дехтяренко 89' (93)94 Приходько 77' (9) Тренер Микола Павлов

Перший матч другого кола. Знову засніжене поле. Знову перемога Волині. Початрк матчу було перенесено на 30 хвилин у зв'язку із погодними умовами, але це не завадило командам провести результативний перший тайм. Спочатку свій перший м'яч за Волинь забив Шабанов, а потім дублем відзначився Ерік, який упевнено стає головною надією Лучан. Коли рахунок став 0-3 здавалося, що Маріупольці посипалися, але це не зовсім так. Яворський зумів відіграти один м'яч після навісу зі штрафного. Міг Ілічівець забивати ще раз, але Тотовицький не реалізував вихід сам на сам. у другому таймі Волинь контролювала м'яч, не даючи противнику жодних шансів на хоча би ще один гол. третя поспіль перемога і у фанів Луцької комаеди з'явилась надія на потрапляння у єврокубкову зону, але... про перенесений матч 10-го  із Металістом я писати не буду. занадто багато питань було в ньому. кожен судить матч по-своєму...

В загальному в Луцької команди є шанси на попадання у першу п'ятірку, але чи вистачить сил Лучанам змагатись із Зорею, Металістом, Ворсклою, Олімпіком та іншими... Покаже час