Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/«Голден Стейт» знищив «Бостон» за одну чверть та зрівняв рахунок у фіналі НБА

«Голден Стейт» знищив «Бостон» за одну чверть та зрівняв рахунок у фіналі НБА

Серія продовжиться на майданчику «Селтікс»!

Блог — Rim Protection
6 июня 2022, 09:05
1

Після того, як «Голден Стейт» допустив епічний камбек у першому матчі фінальної серії НБА, дозволивши «Бостону» повернутися з «-12» в останній чверті, у другій зустрічі «Ворріорз» поводилися більш завбачливо.

Тому підопічні Стіва Керра вирішили заздалегідь забезпечити собі відрив, який «Селтікс» просто не зможуть наздогнати – та розтрощили суперника у третій чверті матчу. У підсумку «Голден Стейт» переміг (107:88) та зрівняв рахунок у фіналі, і тепер серія переїздить у Бостон.

За невдалий перший матч успішно реабілітувався Джордан Пул – реалізував 5 триочкових та набрав 17 очок (другий результат в команді та третій серед усіх учасників матчу), ну а головним героєм гри вже традиційно став Стеф Каррі – 29 очок, 5 триочкових, 6 підбирань, 4 передачі.

У «Селтікс» ж найкращим став Джейсон Тейтум, настрілявши аж 28 очок (майже третина від усіх очок команди), а от головний герой першої зустрічі Ел Горфорд вдруге поспіль зробити диво не зміг – набрав всього 2 очки, виконавши лише 4 кидки. Провалили матч і інші стартери команди Удоки – у Смарта та Роберта Вільямса теж всього по 2 очки.

Першу половину матчу команди йшли приблизно рівно, а вже в другій, після потужного ривка «Голден Стейт»,  їхні суперники нічого не змогли із ними зробити. Третю чверть «Ворріорз» виграли із рахунком 35:14, що й стало переломним моментом зустрічі. А завершив це свято баскетболу Джордан Пул, закинувши шикарний триочковий баззер майже з центру майданчика:

• «+21» у чверті – найкращий результат в історії «Голден Стейт» у фіналах НБА
  • «Бостон» у 3-й чверті мав більше втрат (5), ніж точних кидків з гри (4).

Взагалі реалізація саме кидків з ближньої дистанції стала справжньою проблемою «Селтікс» у цьому матчі. За приблизно рівної кількості триочкових, штрафних, підбирань, асистів та навіть фолів – «Бостон» суттєво програв саме у кидках з ближньої (24/49 у «ГСВ» та 15/43 у «Селтікс») та перехопленнях (15 проти 5), зазнавши закономірної поразки у грі №2.

До речі, Стеф Каррі тепер має 70 триочкових у цьому плей-оф. Йому це вдалося зробити вже вп’яте в кар’єрі. Якщо винести за дужки Каррі, таких випадків в НБА було ще всього два. Обидва у Клея Томпсона – його партнера по команді.

Тріо Каррі – Томпсон – Грін виграло вже 18 матчів у фіналах НБА. Наступна перемога зрівняє їх із легендарним тріо «Сан-Антоніо» Данкан – Джинобілі – Паркер, у якого 19 тріумфів у фінальних серіях.

«Ворріорз» зрівняли рахунок у фіналі та частково реабілітувалися за поразку в першому матчі. Тепер боротьба за трофей Ларрі О’Браєна продовжиться на арені «TD Garden», де вже «Бостон» буде господарем. І саме наступні два матчі вирішуватимуть долю чемпіонства НБА сезону-2021/22.

Тому їх просто ні за що не можна пропускати.