Tribuna/Футбол/Блоги/The South Got Somethin' To Say/«Коламбус Крю» Чеберка вийшов в півфінал Кубку Чемпіонів КОНКАКАФ. Українець зіграв в цьому велику роль
Блоги

«Коламбус Крю» Чеберка вийшов в півфінал Кубку Чемпіонів КОНКАКАФ. Українець зіграв в цьому велику роль

І може зіграти проти Мессі.

Автор — American Outlaw
10 апреля, 21:53
10

Цей пост написаний користувачем Tribuna.com. Підтримайте його плюсами та коментарями.

«Коламбус Крю» пройшов у півфінал Кубку Чемпіонів КОНКАКАФ в захоплюючому стилі, обігравши мексиканського гранда «Тігрес» 4:3 в серії пенальті після нічиї 1:1 у матчі-відповіді на «Естадіо Універсітаріо».

23-річний голкіпер Патрік Шулті зробив декілька значних сейвів у вирішальній серії, виправившись за помилку, що призвела до гола «Тігрес». Дієго Россі також забив надважливий м'яч на 59-й хвилині, зрівнявши рахунок. Тепер чинний чемпіон МЛС зіграє проти переможця пари «Інтер Маямі» - «Монтеррей», щоб вирішити, хто отримає квиток у фінал 2 червня.

Ця перемога стала першою для команд МЛС в серії пенальті проти мексиканського супротивника у нього вдома.

Россі та особливо Шулті, що жодного разу до цього не брав м'ячі в серіях пенальті, неодмінно стали героями заголовків спортивних медіа, але роль нашого співвітчизника Євгена Чеберка також варта уваги.

Український захисник вийшов в стартовому складі та відіграв всі 120 хвилин. Його точність передач, 92,6%, стала найкращою серед всіх гравців обох команд. Крім того:

- успішних спроб відбору м'яча 5/5 (100%)

- наземних дуелей 7/8 (88%)

- верхових дуелей 1/1 (100%)

- 4 винесення м'яча

- 3 повернень володіння

Євген точно запам'ятається нападнику «Тігрес» Андре-П'єру Жиньяку, відбігавши при цьому 210 хвилин за останніх три дні. В соцмережах вболівальники «Коламбуса» вибачаються за те, що мали сумніви на його рахунок на початку.