Всі новини

Південна Корея вдруге поспіль перевела матч плей-оф Кубка Азії в овертайми завдяки голу на 90+

2 лютого, 20:15

Збірна Південної Кореї в другому матчі поспіль зіграла внічию в плей-оф Кубка Азії.

На стадії 1/8 фіналу корейці протягом більшої частини матчу поступалися Саудівській Аравії, але змогли перевести гру в овертайми завдяки голу Чо Ки Сина на 9-й хвилині компенсованого часу. В серії пенальті точнішими виявилися «азійські тигри» – 4:2.

У сьогоднішньому чвертьфінальному матчі з Австралією Південна Корея знову пропустила в першому таймі, але відігралася наприкінці зустрічі. На 90+6-й хвилині нападник «Вулвергемптона» Хван Хі Чхан реалізував пенальті та перевів гру в овертайми. На 104-й хвилині Сон Хин Мін прямим ударом зі штрафного забив переможний гол.

У півфіналі команда Юргена Клінсмана зіграє зі збірною Йорданії, яка сьогодні мінімально перемогла Таджикистан (1:0)