Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/⭐️ Моменти дня ЛЧ: «ПСЖ» розбив «Мілан», Голанд перервав гольову засуху дублем

⭐️ Моменти дня ЛЧ: «ПСЖ» розбив «Мілан», Голанд перервав гольову засуху дублем

«Ньюкасл» нефартово програв вдома «Боруссії».

26 жовтня, 10:20
1

Другий ігровий день в рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів подарував нам кілька розгромів і вартих уваги сюжетів.

«Мілан» розгромно програв «ПСЖ», продовживши безгольову серію. В цій ЛЧ досі не забивали лише вони та «Бенфіка»

Центральний матч дня (принаймні за вивіскою) не віддячив насиченою та непоступливою грою двох суперників. Парижани вправно та методично обіграли гостей з Мілана, які, схоже, й цього разу були не проти зіграти в нульову нічию — як і у двох попередніх турах з «Ньюкаслом» та «Боруссією» Д.

Тобто, наполовину підопічним Стефано Піолі це вдалось. Бо в атаці вони зробили все як слід, не забивши ні разу після 11 ударів по воротах колись свого Доннарумми. А от не дати зробити того ж супернику найкращий до цього туру захист ЛЧ не зміг. Кілька разів не зміг.

Все почалось із голу колись палкого шанувальника «Мілана» Кіліана Мбаппе, який продовжив свою результативну серію після чотирьох голів та двох асистів у трьох попередніх іграх за клуб та збірну.

Але не найкращий на сьогодні французький футболіст став найкращим гравцем поєдинку. А 17-річний хавбек Воррен Заїр-Емері. На його рахунку два асисти, після яких Коло Муані та Лі закрили гру.

Таким чином юний француз став наймолодшим в історії автором двох гольових передач в одному матчі ЛЧ. Принаймні, з сезону 2003/04, відколи ведеться детальна статистика.

«ПСЖ» після гучної невдачі в Ньюкаслі минулого туру очолює групу F.

«Ньюкасл» - невдахи вечора. Програли вдома «Боруссії», а ще травмам, ударам в перекладину та, можливо, суддям

Сьогодні був ще один галасливий вечір у Ньюкаслі, де місцеві вболівальники впиваються лігочемпіонівською атмосферою, смак якої тут призабувся за десятиліття відсутності.

Але тієї самої феєрії, що була кілька тижнів тому у матчі з «ПСЖ», не сталось. На заваді цьому стала смілива та гостра гра попереду від дортмундців, які ще й забили свій єдиний переможний гол красиво та в контратаці зусиллями Нмечі. Але не лише це.

Ось кілька фактів:

• На 15-й хвилині через травму з поля зійшов нападник господарів Ісак;
  • В другому таймі через пʼять хвилин після виходу на заміну травмувався ще й Мерфі та теж випав;
  • В грі, де виблискували обидва голкіпери, більше пощастило все ж воротарю гостей — його ворота двічі рятувала перекладина після ударів Вілсона та Гордона на останніх хвилинах гри;
  • До всього арбітри заборонили помічнику очільника «Ньюкасла» Едді Хау Джейсону Тіндаллу одночасно перебувати в технічній зоні разом зі своїм головним тренером. Хоча той це робить з давніх-давен, через що є обʼєктом глузувань від суперників.

Коротше, попри домашню атмосферу, це просто не був вечір «Ньюкасла».

Голанд врешті перервав гольову засуху в ЛЧ переможним дублем у ворота «Янг Бойз»

У норвезького супербомбардира ефектна статистика виступів у ЛЧ - 37 голів у 33 матчах. Не схоже на проблеми з результативністю, чи не так?

Втім, за мірками Ерлінґа, у нього таки були проблеми. До сьогодні Голанд ще не забивав у новому сезоні ЛЧ, а взагалі востаннє це робив у турнірі шість матчів тому.

Та сьогодні його серія таки перервалась. У другому таймі виїзного поєдинку проти «Янг Бойз», коли господарі скористались помилкою Едерсона та відповіли шикарним голом на мʼяч Аканджі, Голанд включився та забив два вирішальні мʼячі — з пенальті, який заробив Родрі, та з передачі – знову Родрі.

Пеп має бути задоволений.

Ще одним красивим сюжетом цього поєдинку мав би бути черговий гол Альвареса в ЛЧ після виходу на заміну. Хуліан таки забив його з передачі Ерлінґа, завдяки чому міг вийти на одноосібне перше місце в таблиці бомбардирів ЛЧ (4 голи). Але втрутився ВАР та скасував гол.

Втім, у «Ман Сіті» все за планом. Три перемоги в перших трьох турах, а також лідерство у групі.

У «Антверпена» дежавю — знову виграли перший тайм, але посипались після перерви

Тільки цього разу в матчі з «Порту». Команда Марка ван Боммеля особливо не мала шансів проти цієї команди Косейсау, але таки змогла забити першою та піти на перерву, ведучи у рахунку. Ще у гостей травмувався Вендел прямо в кінці першого тайму.

Але такий розклад пішов на користь не бельгійцям, а португальцям.

В другому таймі на полі була лише одна команда (якщо не рахувати влучання Альдервейрельда у поперечину). А точніше — один гравець, який і вийшов перед перервою замість Вендела. Це Еванілсон.

Бразилець розійшовся так, що не лише зрівняв своїм голом рахунок зустрічі, але й зарядив команду на розгромний камбек свого імені. Еванілсон просто забив ще двічі, в тому числі з передачі капітана Пепе.

Для вболівальників «Антверпена» це знайомі відчуття, адже в попередньому турі команда схожим чином програла «Шахтарю», ведучи після першого тайму 2:0.

***

Коротко про інші чотири матчі:

Можливо, найвеселіший матч туру. Шотладці в статусі аутсайдера двічі виходили вперед у рахунку, але іспанці не відставали з голами (Грізманн виправив собою ж не забитий пенальті, у Морати черговий гол), хоч і догравали у меншості.

Окрім чергової поразки сербів, цей матч потішив прекрасним голом від Хаві Сімонса, який саме став переможним.

Без Пушича роттердамці ефектно розібрались із римлянами, ведучи по ходу матчу 3:0, домінуючи над суперником, який лише під кінець гри почав регулярно загрожувати воротам опонента. Але обійшовся лише одним голом від Педро.