Tribuna/Баскетбол/Блоги/FAVBET/Перформанс тижня в Суперлізі: Джакор Нельсон запалює знову – тепер у трилері з двома овертаймами

Блог — FAVBET
Автор — Андрей Белик
20 листопада, 14:45
1

Семиматчевий ігровий тиждень регулярного чемпіонату української баскетбольної Суперліги подарував чимало яскравих сюжетів – зокрема, й перший поєдинок у сезоні, для виявлення переможця у якому командам не вистачило 40 хвилин ігрового часу.

Tribuna.com разом із титульним спонсором першості компанією FAVBET визначила найкращий перформанс останніх семи днів – і у нашій традиційній рубриці з’явився перший дворазовий переможець.

Втім, перед тим, як назвати його, маємо відзначити ще кілька потужних матчів від зірок нашого чемпіонату:

🔹 лідеру «Будівельника» Володимиру Конєву зовсім трохи не вистачило до першого у сезоні Суперліги тріпл-даблу – у несподівано близькому матчі з «Біпою» чинний MVP чемпіонату зібрав колекцію з 13 очок, 12 підбирань та 8 результативних передач. Саме його влучання у другій половині допомогли киянам здобути непросту перемогу над досвідченим суперником з рахунком 69:62;

🔹 захисник «Прикарпаття-Говерли» Сергій Старцев провів якісну зустріч проти «Рівного»: на його рахунку 25 очок та 6 асистів у матчі, який «ведмеді» виграли з рахунком 67:66 завдяки влучанню бігмена Степана Лесика на останніх секундах основного часу;

🔹 найкращий асистент Суперліги Михайло Горобченко не залишився осторонь і провів бездоганний з кидкової точки зору матч проти «Кривбасу»: набрав 15 очок зі 100% влучань з гри (6/6 загалом, 2/2 триочкових), додавши до них 8 результативних передач, а його «Дніпро» здобув дев’яту поспіль перемогу на старті сезону з рахунком 95:74.

Але головну виставу тижня подарував американський захисник «Політехніки-Галичини» Джакор Нельсон – він став головним героєм протистояння між львівською командою та амбітними дебютантами із «Рівного», яка завершилась з рахунком 99:89 після двох додаткових п’ятихвилинок.

У цьому матчі Нельсон встиг:

✅ набрати 33 очки – це його третій перформанс з 30+ балами у сезоні (були ще 32 очки проти «Київ-Баскета» та 31 – проти «Кривбасу»), і прямо зараз американець з 24,6 очками в середньому за матч очолює бомбардирські перегони у Суперлізі;

✅ повторити рекорд сезону за кількістю перехоплень в одному матчі (7), який Джакору ж і належав – у цьому компоненті Нельсон теж йде першим у чемпіонаті загалом з 3,9 в середньому за гру;

✅ встановити нові рекорди поточного чемпіонату за кількістю виконаних штрафних спроб (19) та загальним ігровим часом, проведеним на майданчику в одному поєдинку – з 50 хвилин Нельсон відіграв понад 44.

За середнім рейтингом ефективності захисник продовжує йти другим у Суперлізі, поступаючись лише Конєву. А «Політехніка-Галичина» завершила перше коло у кубковій вісімці, маючи чотири перемоги у дев’яти зіграних матчах – і внесок Джакора у кожну з них був дуже суттєвим.