Tribuna/Футбол/Блоги/Все про Китайську Супер Лігу/Азіатська Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перші матчі

Азіатська Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перші матчі

До вашої уваги звіт про перші матчі 1/4 фіналу Азіатської Ліги чемпіонів.

Автор — Denys Vozniuk
25 августа 2016, 22:37

Вчора завершилися перші матч 1/4 фіналу Азіатської Ліги чемпіонів. В принципі, я цю стадію полюбляю називати півфіналами у конференціях, тому що, у цьому турнірі існує такий собі поділ на "арабську" конференцію та безпосередньо східну конференцію (Японія, Китай, Південна Корея, Таїланд, В'єтнам, Австралія).

У вівторок грались матчі між китайським Шанхай СІПГ (Іст Ейша) та південнокорейським Чонбук Моторс. Скажу так, якби цей матч відбувся двома тижнями раніше, то було б значно цікавіше. Шанхай СІПГ через травми втратив всіх своїх провідних легіонерів: спочатку Гьян та Халк, а буквально в останньому турі КСЛ через травму коліна вилетів Конка. Тому у цьому поєдинку "червоні" могли розраховувати хіба що на Елкесона, який без належної підтримки себе суттєво не проявив. Перший тайм взагалі нічим не порадував. Було багато боротьби та обмаль ударів у ствір. Також, від самого початку почав "чудити" австралійський арбітр, який у "кращих" традиціях австралійського суддівства постійно переривав гру та взагалі, на мою думку, заважав тій самій грі. Моменти почали з'являтися вже у другому таймі, і ближчими до успіху були чемпіони Підвенної Кореї, яка, вирогідно, і у цьому році повторять свій успіх на внутрішній арені. Обидві команди у другому таймі могли досягти успіху, але впевненну гру демонстрували голкіпери обох команд. У підсумку, стандартні 0-0 для цього сезону АЛЧ.

У якості вечірнього матчу нам запропонували матч між Аль-Айном з ОАЕ та ташкентським Локомотивом. Матч, на відміну першого матчу дня був набагато цікавіший, і це незважаючи на те, як Локо проводив свої попередні матчі на турніри, де матчі за участю узбеків важко було назвати "грою". Спочатку декілька нагод, особливо під час виконання небезпечного штрафного на перших хвилинах, мали футболісти з Узбекістану. Проте, арабський голкіпер був "на висоті". Трохи згодом гра вирівнялась і вже Аль Айн перехопив ініціативу, де першою скрипкою, як завжди, діяв капітан Омар Абдeлрахман. Активно діли і нападники команди з ОАЕ: Кайо, Дуглас та Даніло Аспрілья. У Локомотива дуже виділявся Джепаров та Геворкян. Перший тайм завершився в обопільних атаках, що надихало на майбутні голи у другому таймі. Проте, незважаючи на жваву гру, особливо у виконанні господарів, голів забито так і не було. 0-0 і питання про подальшого перможця пари відкладено до гри у Ташкенті.

Матчі середи порадували нас цікавою грою та голами. Першими на поле у Сеулі вийшли південнокорейський Сеул та китайський Шаньдунь Лунен. Матч був дуже жвавий. І, чесно кажучи, ще до матчу, у світі останніх придбань китайського клубу та зміни на їх тренерському містку, я вважав, що саме китайці є фаворитами даного протистояння. Проте, на боці Сеулу була небувала зігранність та вміння гостро контратакувати, де вчергове головоню ударною силою та накінечником виступав Деян Дам'янович, який перед початком сезону повернувся до Сеулу з мандрів по китайським клубам. Гра проходила в обопільних атаках, і в середині першого тайму господарям вдались дві чудові атаки, і, як наслідок, 2-0. Одначе, китайці швиденько отямились і наприкінці тайму заробили небезпених штрафний, який бездоганно виконав аргентинець Монтільо, чітко поклавши м'яча у самісінький кут воріт. Слід зауважити, що Монтільо провів досить непоганий матч. Тренерський штаб на чолі з Магатом дав йому відпочити в останньому турі КСЛ. А от головна зірка Пеллє у цьому матчі не був схожий сам на себе. Граціано старався, проте, ці старання розбивались об захист сеульців. У другому таймі китайці намагались зрівняти рахунок, та отримали третій гол у свої ворота. Автором виступив бразилець Адріано, який вийшов на заміну у другому таймі. А наприкінці матчу китайці залишились у десятьох - за другу жовту поле покинув Дзінь Дзіндао (до речі, обидві картки було отримано за проміжок між 77ю та 81ю хвилинах). Матч завершувався вже в атаках господарів, які були небезпечними та до голів у ворота Ванг Далея не привели. Відзначив би ще бездоганне суддівство Равшана Ірматова. Отже, Сеул зробив вагомий крок до 1/2 фіналу, проте з нинішнім складом і при належному налаштуванні на гру Шаньдунь ще не втратив шансів на вдалий підсумок протистояння, особливо, пам'ятаючи як їм щастило у попередніх раундах.

І на завершення був матч між катарським Ель Джаіш та арабським Аль Насром. Катарський клуб, у складі якого слід виділити Сейду Кейта та Лукаша Мендеша, а на чолі якого стоїть Сябрі Лямуші, за весь матч мав дуже небагато моментів для успіху у цьому матчі. Перш за все, зовсім не виручав голкіпер Халіфа Абабакар, який частенько втрачав "рамку". Особливо це кинулось в очі під час другого забитого м'яча, коли забивав Пітройпа. Аль Наср атакував дуже небезпечно, що призвело у підсумку до трьох голів у ворота катарців. Відзначились Вандерлей двічі та Пітройпа. За Аль Наср, до речі, в офіційному матчі дебютував новачок з Марселя Баррада, який у минулому сезоні виділявся неспортивною поведінкою.

Отже, чекаємо на матчі відповіді. Мінімум у двох, максимум у трьох матчах доля протистоянь ще не вирішена. Любіть футбол! Грайте чесно!