Tribuna/Баскетбол/Блоги/Команда-учасник Єврокубку програла у фіналі національного змагання

Команда-учасник Єврокубку програла у фіналі національного змагання

Автор — vintagebasket
28 января, 21:38

Мова іде про клуб Лондон Лайонз

Честерський Фінікс переграв команду, яка грає у Єврокубку - Лондон Лайонз, та здобув Трофей. Це Кубок Британської Ліги, такий собі аналог футбольного змагання. Тобто формат ігор на виліт.

Фінікс грав у Фіналі вдруге за останні три роки.

Останні двадцять хвилин матчу команда продемонструвала якісну та більш результативну гру, відносно всієї баталії. Розігруючий Лаквінсі Рідо набрав 25 очок, і тепер трофей повернувся до Бірмінгема вперше з 2002 року.

Щодо Левів, то це їх 4й програний фінал із п'яти.

Фінікс зробили ривок 12-0 наприкінці третьої чверті після гарної командної гри в захисті, деяких завершальних швидких проривів і серії штрафних кидків.

Лондон вигравав цей трофей у 21му році. У 22му саме Лондон програв Фініксу у фіналі. А минулого року сам Фінікс був слабший за клуб Гладіаторів із міста Каледонія.

Але у регулярному чемпіонаті, в якому приймають участь аж 10 клубів відставання Фінікса від Левів складає 20 очок. Тому була зрозуміла додаткова мотивація гравців-переможців цього вечора.

Хочеться бачити таку запальну конкуренцію та боротьбу й у вітчизняному розіграші Кубку.