Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Ох, Лунін пропустив «воротарський гол»: не поставив стінку перед штрафним, прилетіло в ближній
Відео

І не встиг зреагувати на удар.

9 квітня, 23:05
10

«Реал» приймає «Ман Сіті» у першому матчі чвертьфіналу ЛЧ.

Андрій Лунін грає в основі – і пропустив вже на другій хвилині.

• Вже на 1-й хвилині «Сіті» заробив небезпечний штрафний – Орельєн Чуамені збив Джека Ґріліша та заробив жовту.

• Виконувати штрафний взявся Бернарду Сілва. Помітно, що під час удару португальця з гравців «Реала» стінки не було узагалі (або ж вона складалася лише з Вінісіуса):

• Хоча в трансляції було видно, що Андрій Лунін щось в обороні все-таки організовував:

• Скоріше за все, Лунін і «Реал» очікували, що Сілва подаватиме у штрафний – а він пробив.

• Лунін зреагував занадто пізно – коли мʼяч на повну вже летів у ворота.

• Але навряд Луніна будуть сильно зʼїдати за цей гол – вже на 14-й хвилины «Реал» вів в рахунку 2:1 завдяки голам Камавінги та Родріго. Але сам матч завершився 3:3 – все вирішиться на «Етіхаді».

• Вболівальники зі стажем могли зловити дежавю – щось схоже у ворота нинішнього головного тренера «Динамо» Олександра Шовковського забивав Штефен Еффенберг у тому самому півфіналі ЛЧ 1999 року.