Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Єдиний фінал ЛЧ «Ман Сіті»: гол Гаверца, розпач Зінченка (ВІДЕО)

Єдиний фінал ЛЧ «Ман Сіті»: гол Гаверца, розпач Зінченка (ВІДЕО)

Пригадаємо, як це було.

Автор — Danylo Syrotiuk
10 червня, 11:20

Сезон 20/21 для «Манчестер Сіті» мав стати найзнаковішим у своїй історії. Клуб вперше потрапив до фіналу ЛЧ, подолавши прокляту півфінальну позначку.

Суперниками «містян» став добре знайомий лондонський «Челсі» на чолі з Томасом Тухелем. Протягом сезону команди мали рівність у протистояннях між собою. У 17-му турі АПЛ «Сіті» перемогли «Челсі» з рахунком 3:1, а в 35-му турі, який відбувся за два тижні до фіналу, вже лондонці взяли верх над командою Гвардіоли, у підсумку - 2:1. Здебільшого футбольна спільнота чітко говорила, що переможе «Ман Сіті», українська в тому ж числі, адже усі хотіли, щоб Олександр Зінченко завоював такий важливий та цінний трофей.

Весь футбольний світ був в очікуванні англійського протистояння у фіналі ЛЧ. В місті Порту, 29.05.2021 року, всі були готові до яскравого матчу. «Сіті» міг завоювати свій перший свій трофей ЛЧ, «містяни» вперше були настільки близько, але це був не їх день. Результат матчу вирішився ще у першому таймі. На 42-й хвилині протистояння, Гаверц обігравши Едерсона? забив у порожні ворота після передачі Маунта.

Впродовж усього матчу «Сіті» намагались відігратись, однак нічого не йшло у ворота «Челсі», свої моменти не використав ні Фоден, ні де Брюйне. Матч завершено, 1-0 на користь «Челсі», «містянам» банально не вистачило сил, Тухель переграв Гвардіолу.

Тоді мережу просто облетіли фотографії Зінченка, який перебував у глибокому розпачі.

У «Манчестер Сіті» з'явився другий шанс. Грізні суперники були подолані, «Реал» та «Баварія» відлетіли від «містян». На шляху до довгоочікуваного трофея залишився скромний «Інтер», який не можна недооцінювати. Вже без Зінченка, але сьогодні команда Пепа має реальний шанс завоювати свій перший в історії требл.

Джерело: фото Getty