Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Оце так розв'язочка! «Атлетіко» втратив срібні нагороди на 90+3 хвилині матчу проти «Вільярреалу» (ВІДЕО)

Подарували «Реалу» друге місце.

Автор — Danylo Syrotiuk
4 червня, 21:40

Початок 38-го туру іспанської Ла Ліги приніс дуже багато інтриги та сюрпризів, як в боротьбі за призові місця, так і в баталії за єврокубки.

Особливо хочеться наголосити та звернути увагу на важливу фігуру сьогоднішнього вечора – Карім Бензема. Француз сьогодні, скоріш за все, провів свій останній матч за мадридський «Реал» та зміг відзначитись єдиним голом «вершкових» у цій зустрічі, який допоміг «Реалу» отримати срібні нагороди.

Мадридці можуть бути вдячні за це Каріму, але їм варто подякувати ще й «Вільярреалу». Жовта субмарина шокувала прямих конкурентів та сусідів по місту.

«Атлетіко» Мадрид, перебуваючи у меншості, через червону картку, яку отримав Аксель Вітцель, перемагав з рахунком 1-2. Здавалось би, що срібні нагороди вже у кишені, проте не все так очевидно.

«Вільярреал» розіграв просто розкішну атаку, наслідком якої став забитий гол Паскуаля у ворота «Атлетіко» та у підсумку нічия з рахунком 2-2.

Таким чином, у «Реала» 78 пунктів, а в «Атлетіко» – 77.

Джерело: скриншоти MEGOGO