Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Новий голкіпер «Полісся» протягнув збірну Нігерії U20 у 1/4 ЧС. Розпочав дві гольові атаки та став найкращим гравцем матчу (ВІДЕО)

Здолали саму Аргентину.

Автор — Danylo Syrotiuk
1 червня, 13:01

Збірна Нігерії перемогла Аргентину з рахунком 2:0 на ЧС-2023 U20 та пройшла у 1/4 фіналу турніру. Велику роль у перемозі команди зіграв голкіпер Аніагбасо, який нещодавно перейшов у житомирське «Полісся».

Воротар нігерійців здійснив 5 сейвів та розпочав дві гольові атаки своєї команди.

На 61-й хвилині, після виносу Аніагбасо м'яча на половину поля суперників футболісти збірної Нігерії змогли розібрати захист аргентинців та забили перший м'яч у зустрічі.

Останні пів години Аргентина намагалась відігратись, проте без шансів, захист Нігерії та Аніагбасо ідеально відпрацювали.

Головний тренер Аргентини Маскерано не вірив у те, що відбувається.

Але наприкінці зустрічі, а саме на 90+1-й хвилині, африканці повністю шокували Хав'єра та компанію. Після виносу м'яча Аніагбасо, нігерійці зачепившись за м'яч змогли забити другий гол.

У 1/4 фіналу нігерійці зустрінуться з переможцем пари Еквадор - Південна Корея, які зустрінуться в очному протистоянні 02.06 о 00:00 годині.

Статистичний портал SofaScore оцінив гру нігерійського голкіпера у 8.1 бал – це найкращий показник серед двох команд.

Джерело: скриншоти Megogo, Sofascore