Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤯 Неймовірне: голкіпер «Ковентрі» забив на 90+5 (!) хвилині та залишив шанси команди на вихід в АПЛ

Диво з чемпіоншипу.

20 квітня 2023, 14:58
3

У матчі чемпіоншипу зустрічалися «Блекберн» та «Ковентрі» - клуби, які ведуть боротьбу за участь у плей-оф, де розігруватиметься третя путівка в АПЛ на наступний сезон.

«Бернлі» вже оформив вихід у прем'єр-лігу з першого місця, дуже близький до прямого виходу і «Шеффілд Юнайтед».

«Блекберн» вів у рахунку аж до 95 хвилини - тоді голкіпер «Ковентрі» Бен Вілсон вирішив прибігти на подачу кутового своєї команди та спробувати врятуватися від поразки.

Неймовірно, але воротарю це вдалося. Він заштовхав м'яч у ворота і в цей момент радість футболістів «Ковентрі», фанатів та самого Вілсона зашкалювала. Подивіться, як це було.

Момент у відео 1:36 🎥🔽

Фанати круто відреагували на героя матчу 🔽

Ось як зараз виглядає таблиця чемпіоншипу. Нагадаємо, що в АПЛ виходять перші дві команди в таблиці та переможець плей-оф (грають 3-6 місця таблиці).