Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Не стримався: Роналду отримав жовту за безглуздий вчинок після закінчення першого тайму

Цей епізод потрапив у ефір 😳

Автор — Semen Novikov 🤠
14 березня 2023, 19:13
1

«Аль-Наср» Кріштіану Роналду переграв клуб «Абха» в 1/4 фіналу Саудівського Кубка чемпіонів (3:1).

Португалець не запам'ятався результативними діями та був замінений наприкінці зустрічі.

А ось чим запам'ятався Кріш, так це безглуздою жовтою карткою після того, як арбітр завершив перший тайм поєдинку.

Роналду в цей момент вибігав у контратаку і, почувши свисток рефері, схопив м'яч та запустив його далеко у космос.