Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🔥 Шалена реакція легенди «Арсенала» Іана Райта на гол Ріса Нелсона в останні секунди матчу проти «Борнмута» (ВІДЕО)

Це має побачити кожен 💣

Автор — Danylo Syrotiuk
5 березня 2023, 11:12
1

Матч 26-го туру АПЛ між «Арсеналом» та «Борнмутом» завершився неймовірним камебком. Програючи 0:2 на 57 хвилині матчу, «каноніри» здаватись не збирались, тому вже станом на 70 хвилину рахунок у матчі був 2:2. Неймовірне сталось на 90+8, коли Рісс Нелсон, який вийшов на поле у другому таймі, прекрасним пострілом за штрафного майданчику вивів «Арсенал» вперед.

Легенда «канонірів» Іан Райт спостерігав за поєдинком перед екраном телевізора. В кадр потрапив момент саме на останніх секундах матчу. Легендарний нападник зірвався з місця та почав святкувати переможний гол. Лише погляньте на ці емоції.