Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/👀👀 Кукурелья в очевидному епізоді проігнорував Мудрика. Українець вбігав у вільну зону та просив пас, але так і його не отримав

Дуже дивне рішення від партнера українця.

11 лютого 2023, 16:34
1

«Челсі» зіграв унічию (1:1) у матчі АПЛ проти «Вест Гема». Михайло Мудрик провів на полі 66 хвилин, після чого його замінили.

Протягом поєдинку партнер українця по флангу Марк Кукурелья ігнорував Михайла й чомусь не пасував на нього навіть у найочевидніших моментах. Це, до речі, помітили й уболівальники 👇

У другому таймі був один із найпоказовіших ситуацій, коли Кукурелья проігнорував забіг Мудрика у вільну зону. Просто подивіться, як можна було загострити атаку і яке рішення прийняв іспанський захисник 👀