Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/👀 У матчі з «Фулгемом» Мудрик круто відкривався у штрафному й просив пас, але Маунт прийняв максимально нелогічне рішення (+Відео)

Міг створити для українця гольовий момент.

5 лютого 2023, 11:48
5

«Челсі» зіграв унічию в матчі з «Фулгемом» (0:0). Михайло Мудрик вийшов вперше у стартовому складі, але вінгера замінили після першої половини зустрічі. Фанати рознесли його у соцмережах.

Але на 18 хвилині матчу Мудрик міг змінити думку про свій дебют в основі «Челсі» й, можливо, уникнув би заміни в перерві.

Українець вривався між суперниками у штрафному майданчику й просив передачу в Маунта, але його партнер по команді вирішив просто пробити з абсолютно невигідного становища.

Дивне рішення, адже крім Михайла, пас просили ще й Зієш та Гаверц.