Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Найщасливіша людина у світі. Як блогер IShowSpeed реагував на голи Роналду в матчі з «ПСЖ» 😍

Найвідданіший вболівальник на планеті!

Автор — Oleksandr Pasichnyk
20 січня 2023, 18:15
1

17-річний американський блогер Даррен Уоткінс-молодший, більш відомий як IShowSpeed, є одним із найпопулярніших ютуберів сучасності. У 2022-му році він здобув премію «стрімер року» від Streamy Awards.

Велику частину своєї популярності він отримав завдяки палкої любові до Кріштіану Роналду. Його трек на честь кумира Ronaldo (SEWY) навіть використовував офіційний тік-ток «Манчестер Юнайтед» під час другого приходу португальця до клубу.

І це ми не говоримо про пісню World Cup, присвячену чемпіонату світу 2022 року в Катарі. Загалом кліпи на пісні футбольної тематики набрали 101 мільйон переглядів.

19 січня в Саудівській Аравії відбувся товариський матч за участі «ПСЖ» та зірок «Аль-Хілаля» та «Аль-Насра». Таку подію Даррен не міг пропустити, тому приїхав на стадіон та запустив прямий ефір, так, як робив під час матчів на ЧС-2022.

В першому таймі Роналду оформив дубль, а IShowSpeed буквально сходив з розуму на трибунах.

На 34-й хвилині Кріштіану відзначився з пенальті:

А на 45+4 вже з гри:

Нагадаємо, що матч закінчився з рахунком 5:4 на користь «ПСЖ». Головний «злодій» для IShowSpeed Ліонель Мессі теж відзначився голом – саме він відкрив рахунок на 4-й хвилині зустрічі.

Мессі та Роналду зіграли один проти одного вперше з грудня 2020 року. Тоді «Ювентус» з розгромним рахунком переміг «Барселону» у Лізі чемпіонів.