Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Маеда виявився найпрудкішим в карному майданчику Хорватії. Хавбек таки відправив м'яч у ворота в не зовсім вдалій атаці

Японці здивували багатьох.

Автор — Vladick Garankov
5 грудня 2022, 18:04

Зараз триває перший матч сьогоднішнього ігрового дня, в якому вирішиться, хто ж потрапить в чвертьфінал: Японія чи Хорватія. На даний момент, шансів більше у номінальним господарів, адже вони ведуть в рахунку (1:0).

Сталось це завдяки атаці на останній хвилинах першого тайму. Дайдзен Муеда зміг завершити подачу свого партнера, не дивлячись на те, що перша спроба була зовсім невдалою. Дивимось:

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: