Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Камерам вдалось зловити обличчя Роналду після того, як Фернандеш реалізував пенальті - Кріша замінили за декілька хвилин до того

Відреагував щиро 😂

Автор — Semen Novikov 🤠
29 листопада 2022, 09:17

У 2-му турі групи Н ЧС-2022 Португалія перемогла Уругвай (2:0), а Бруну Фернандеш визнаний найкращим гравцем матчу.

Але все могло бути трохи по-іншому, якби Роналду трохи більше пощастило - у першому голі він не дострибнув до м'яча якихось 2 сантиметри, а другий був забитий з улюбленого пенальті, а найобразливіше, що Кріша замінили за 8 хвилин до нього.

Камери спіймали щиру реакцію Роналду на реалізований 11-метровий.