Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Камерун епічно вийшов на ЧС: вирвали на 120+4-й перемогу за голами на виїзді

Камерун епічно вийшов на ЧС: вирвали на 120+4-й перемогу за голами на виїзді

Так, саме за голами на виїзді.

30 березня 2022, 09:24
2

В Африці відбулися завершальні матчі кваліфікації ЧС. У п'яти двоматчевих протистояннях 10 збірних розіграли між собою путівки у Катар.

Останнім визначився Камерун – грали пізній вечірній матч з Алжиром, перший матч програли 0:1.

У другому ж спочатку вийшли вперед на 22-й хвилині (забив Чупо-Мотінг) і перевели гру в овертайм.

На 98-й Алжир забиває – однак гол скасовують через гру рукою Слімані. Чи була там гра рукою – питання.

На 118-й Алжир усе ж виходить уперед за підсумками двоматчевого протистояння – головою з кутового відзначився Туба.

Однак на 120+4-й Камерун знову виходить уперед – Екамбі заштовхує м'яч у ворота алжирців.

2:2 за підсумком двоматчевого протистояння – далі йде Камерун через правило виїзного голу. Так, ви все правильно почули: його поки скасували лише в УЄФА, інші конфедерації продовжують ним користуватися.