Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/🔥 Зінченко мав чудову нагоду забити перший гол у сезоні: щосили пробив, але Нето на місці

Яка ж краса зірвалась!

Автор — Vladick Garankov
30 вересня, 17:39
2

Прямо зараз триває матч між українцями – «Борнмут» Забарного приймає «Арсенал» Зінченка. Обидва наші легіонери з'явились на полі з перших хвилин. На разі, рахунок 1:0 на користь «канонірів».

Проте рахунок міг бути вдвічі більшим, якби Олександр реалізував свій шанс. На 25-ій хвилині гри, отримавши передачу з флангу українець щосили пробив у ствір воріт, але воротар суперника Нето зреагував миттєво.