Tribuna/Футбол/Блоги/TRIBUNA FOOTBALL/🤩Просто неймовірні емоції Влади Зінченко на камбек «Арсенала» на 90+8 хвилині

🤩Просто неймовірні емоції Влади Зінченко на камбек «Арсенала» на 90+8 хвилині

Складно уявити її стан

Блог — TRIBUNA FOOTBALL
Автор — Illia Yaroshenko
6 березня 2023, 14:51

Шалена реакція Влади Зінченко на камбек «Арсенала» проти «Борнмута» в АПЛ, український півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик провів матч у запасі в матчі 26-го туру АПЛ проти «Лідса», «Шахтар» не помітив «Металіст 1925» у номінально виїзному матчі УПЛ на «Арені Львів» - 7:0, «Динамо» заслужено програло «Інгульцю», Роман Зозуля забив дебютний гол за «Райо Махадаонда» та приніс команді перемогу над «Реалом Кастільєю» у компенсований час, черговий асист від Циганкова не врятував «Жирону» від поразки, Циганков отримав третю найкращу оцінку у складі «Жирони» за матч з «Хетафе», Лунін пропустив тренування «Реала» через гастроентерит, Миколенко теж пропустив матч з «Ноттінгем Форест» через хворобу, Маліновський допоміг проти «Ренна»: вийшов у перерві, двічі невлучно бив, корисно постояв у гольовій атаці. Все про нові трансфери та найцікавіші футбольні новини УПЛ дивіться на каналі «TRIBUNA | Футбол України».

Підписуйся на Tribuna, щоб першим дізнаватись всі новини футболу!