Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мудрик епічно промахнувся з удару на 0,36 xG – «Ліверпуль» розтрощив «Челсі» 4:1

І це ще Нуньєс пенальті не забив!

1 лютого, 09:20
39

«Ліверпуль» та «Челсі» зустрілися у матчі 22-го туру АПЛ – господарі впевнено перемогли з рахунком 4:1.

Михайло Мудрик розпочинав матч у запасі, однак замінив Ноні Мадуеке після перерви.

• Рахунок команда Юргена Клоппа відкрила на 23-й хвилині – Діогу Жота проштовхнув мʼяч через двох захисників «Челсі» й забив.

• Подвоїв перевагу 20-річний Конор Бредлі, який і асистував Жоті – і для якого це був лише другий матч в АПЛ.

• Далі – два епічні моменти. Перший – у виконанні «Ліверпуля»: Дарвін Нуньєс на 45+2-й пішов виконувати пенальті, однак пробив у праву стійку.

• Епічний момент номер два – у виконанні Михайла Мудрика, який вийшов на поле після перерви. Так, з цієї позиції він пробив сильно вище воріт.

SofaScore оцінив цей удар у 0,36 xG.

Примітка. Спочатку в матеріалі йшлося про те, що SofaScore оцінила удар в 0,58 xG – саме таку оцінку портал давав у лайві матчу. По його завершенню портал оцінив удар у 0,36 xG – аналогічну йому після фінального свистка дав і інший статистичний портал WhoScored.

• «Ліверпуль» на це відповів за 15 хвилин – на 65-й третій гол господарів забив Домінік Собослаї. Асистував йому знову Конор Бредлі – феноменальний матч у виконанні молодого хлопця.

• «Челсі» на 71-й навіть спромігся відіграти гол – Крістофер Нкунку непогано розібрався у штрафному суперника.

• Вже за три хвилини був доволі суперечливий момент – Ван Дейк вдарив Нкунку по нозі у штрафному, однак бригада арбітрів підстав для пенальті не побачила. А ви як вважаєте?

• Хай там як, а на 79-й «Ліверпуль» довершив розгром: Дарвін Нуньєс прострілив на Луїса Діаса, і той таки зміг забити у ворота.

• Навіть не знаємо, кому більше співчувати після цього матчу – Мудрику через епічний промах чи Дарвіну Нуньєсу. Уругваєць чотири рази влучив у каркас воріт – найбільше за часи, коли Opta почала рахувати статистику в АПЛ.

Загалом же він наніс 11 ударів по воротах суперника за матч, повторивши другий найкращий результат в АПЛ – однак Агуеро з такою кількістю забив 4 голи, Гаррі Кейн три.

Але він бодай віддав асист – без результативної дії з поля не пішов.

• Мудрик же отримав оцінку 6.2 від SofaScore – гірше лиш у трьох одноклубників: Ноні Мадуеке, Рахіма Стерлінга та Бена Чілвелла.

Але особливо окрім того удару він нічим і не запамʼятався – більше по воротах не бив, з корисного хіба двічі заробив фоли на собі.

• Ця перемога стала 200-ю для Юргена Клоппа в АПЛ – серед усіх тренерів «Ліверпуля» він досяг цієї позначки у чемпіонаті Англії найшвидше в історії.

• «Челсі» в турнірній таблиці – десятий з 31 очком. А от «Ліверпуль» зберігає першу сходинку, маючи 51 очко – на 5 більше, ніж у «Арсенала» і «Ман Сіті». Але в останніх, нагадаємо, є ще матч в запасі.