Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Португалія сенсаційно розгромила Швейцарію, Роналду на лаві запасних, а Марроко вперше в чвертьфіналі ЧС-2022

Новий випуск «ГУД ІБЕНІНГ»

7 грудня 2022, 13:22

У цьому випуску поговоримо про головні сенсації чвертьфіналів Чемпіонату світу й не тільки. Португалія-Швейцарія. Це було видовище! Голи Португалії на будь-який смак. Хет-трік Гонсалу Рамоса. Кріштіану на лаві запасних. Джокер Леао. Рамос впевнено виводить Португалію в 1/4 та закріплює місце в основі. Марокко-Іспанія. Суха нічия, 0:0 після основного часу. Неймовірна серія пенальті від марокканців. Відбиті м'ячі від Яссіна Буну. Майстерне виконання пенальті від Хакімі. Розчарування Енріка та сльози вболівальників Марокко.