Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Динамо» на 89-й хвилині втратило нічию з «Ренном». В киян 0 очок (!) після трьох турів ЛЄ

Дива не сталось.

Блог — Телевізор
Автор — Tribuna.com
7 жовтня 2022, 08:15
14

«Динамо» зіграло з «Ренном» на виїзді в матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи. Кияни підходили до цього матчу з двома поразками від «Фенербахче» та АЕК, тому їм дуже потрібні було очки, щоб сподіватись на боротьбу за весняну стадію єврокубків.

Мірча Луческу обрав такий склад на матч: Бойко – Кендзьора, Забарний, Попов, Дубінчак – Сидорчук, Шепелєв – Циганков, Буяльський, Кабаєв – Бєсєдін.

«Ренн» почав дуже агресивно та високо пресингував «Динамо», яке перші 20 хвилин мало що могло створити та навіть не задумувалось над заходом в останню третину поля.

Логічним результатом цієї активності став гол Мертена Тер'є:

Здавалось, що все може закінчитись дуже погано для «Динамо», але кияни поступово заспокоїли гру та сміливіше переходити до атакувальних дій.

І вже за десять хвилин «Динамо» відігралось. Бесєдін відкрився в штрафну під хорошу передачу Дубінчака на хід та зіграв дуже нестандартно для себе, в дотик відкинувши м'яч п'ятою на Буяльського. Той перевів на вільного Циганкова та Віктор з другої спроби пробив голкіпера «Ренна»:

Другий тайм почався по тому ж сценарію, що і перший. Відпочивши, «Ренн» знову насів на ворота «Динамо» та душив пресингом. Але цього разу забити було вже складніше. Команда Луческу витримала тиск і навіть трохи побігала в атаці, але на більше киян не вистачило.

«Ренн» все ж таки дожав, забивши на 89-й хвилині. І «Динамо програло 1:2 та з нулем очок залишається на останньому місці своєї групи.